reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
edyta : hej
paulina : nie, 85
ale ja juz nie licze na porod w 2011 wiec w 2012 bede miec rocznikiem 27 ... jeeezu.... choc skonczone 26
wolalabym 26 i rocznikiem ale niestety...
 
Lazurowe jak bylam z Natankiem w ciazy tez mi sie wydawalo ze to dziewczynka,mialam takie przeczucie a do tego mdlosci i ogolne samopoczucie inne niz przy poprzednich ciazach a jednak mam syneczka :-) ale mam nadzieje ze Twoje przeczucia sa prawdziwe i w brzuszku rosnie wymarzona coreczka :-)


Pszczolko witaj
 
Jos-przykro mi z powodu Poldusia-ja tez zawsze się kłóce z lekarzem o te antybiotyki ale ostatnio moja lekarka powiedziała mi że jak nie ma potrzeby to naprawde nie przypisuje-także jeśli trzeba to niestety mały musi brać- a że to bakterie to tym bardziej- antybiotyki działają głównie na bakterie, nie na zwykłe wirusówki, powodzenia, mam nadzieje że wkrótce będzie z nim wszystko oki
 
Edyta masz racje - wymarzona coreczka :) Ale czas pokaze. Jeszcze min. ze 2 miesiace musze czekac na taka informacje, ale wiadomo, ze i tak bedzie wielka radosc co by nie bylo, bo przeciez pierwsze :)
 
czesc dziewczyny, zniknęłam rano, bo musiałam cos załatwić w Urzedzie Miasta :)
paulina pro - ja tez rocznik 84 :)
 
Lazurowe-oby się szybko okazało kto tam u ciebie w brzuszku mieszka-bo u mnie połowa ciąży a mały kosmita się wykręca na usg i nic nie widać-czekam do 4 marca i zobaczymy może:-)
 
reklama
Plemko fajnie ze jestes co tam u Ciebie ???

Paulina to masz dzidziusia uparciuszka co nie chce sie ujawnic :-D mam nadzieje ze niedlugo poznasz plec...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry