reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
no mama05 chyba myslimy podobnie :):) kurcze ja to już tyle razy ten suwaczek zmieniałam :):)
kurcze chyba coś mnie bierze bo jakoś głowa mnie boli tak zatokowo :(:( musze sobie jakiś gripex na noc zapodać
 
Ja już na dzisiaj skończyłam :rofl2: muszę Wam powiedzieć, że odwaliłam kawał porządnej roboty, ciekawe tylko jak bardzo jutro będzie się użalał mój kręgosłup :eek: Ale co tam, mężuś będzie miał niespodziewajkę, bo jeszcze wczoraj jak rozmawialiśmy to wspominał, że musi się wziąć za podcinanie krzaczków i przekopanie ogródeczków :-p
Psiaki padły jak stonki, od 7 rana na powietrzu łapały promyczki :biggrin2:

mama - kurcze, narobiłaś mi smaczka na racuszki i chyba zaraz polecę na dół je zrobić. Znowu dzisiaj nic nie zjadłam :oo: bo wpadłam w taki wir ogrodowych szaleństw :szok::szok::szok:

sergeevna - kolczyki bombowe! mimo, że ja nie noszę nic na uszach ani "W", to wyrób godny pochwały :cool2::yes:

wiola - foty śliczne! zgadzam się, Iwa bardzo podobna do Ciebie i córa na pewno się Ciebie nie wyprze :rofl:

a mój M przylatuje za 45h :-D oj będzie się działo :rolleyes::zawstydzona/y:
 
mama- my chyba czerwiec poszalejemy sobie od tak a w lipcu chyba clo wezmę bo nie chce innego terminu :-p Było by super gdyby się bez dało ale przy moich nie pękających jajeczkach to raczej wątpię. Mieliśmy się zacząć starać w tym miesiącu bo odstawiłam plastry ale musimy się upewnić co do pracy M i ja muszę jakąś pracę wreszcie znaleźć - chociaż żebym parę miesięcy popracowała bo kurde 24 lata i mam 6 miesięcy przepracowanych tak oficjalnie i legalnie. Bo tak nieoficjalnie to pracowałam wcześniej 3 lata jako instruktor jazdy konnej i pomoc przy hipoterapii. A że za pracę miałam darmowe jazdy i możliwość uczestniczenia w zawodach to inna bajka :-D

A my jeszcze na chwilę do sklepu wybyłyśmy bo mi coś nerwy dzisiaj na Karolę puszczają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mama, pomysł z racuszkami był rewelacyjny! Właśnie pałaszuję moje śniadanio-obiado-kolację i to jest to, czego mi brakowało :D
 
BALBINKA- no to ciesze sie,ze moglam byc pomocna z pomyslem na posilek:yes::wink::yes:i najwazniejsze,ze smakowalo. SOL-ja sprobuje 2 m-ce po odstawieniu anty.i jak nie wyjdzie to pojde na wizyte i tez pogadam o Clo bo znalazlam moje zapiski temp.jak staralismy sie o dzieci i ja juz zapomnialam ,ze z Domisiem zaszlam wlasnie na Clo-bralam od 5 do 9 dnia cyklu i po tym sie udalo,wiec jak po 2 m-cach prob nic nie wyjdzie to bede brala Clo a co:rolleyes2:;-)
 
Witam,
Ja tu widzę jakiś debaty staraniowe odprawiane są :):) U nas jak się nic nie zmieni to najwcześniej lipiec, wcześniej odpada, także nie szalejcie bo potem sama zostanę na późniejszą datę :)
Wiolka super zdjęcia, ślicznie wyglądałaś w dniu ślubu, a córę masz przecudowną !! córunia mamuni :):)
Marylka po co się rozdrabniać od razu daj suwaczek , że sie staracie :):)
a co do racuszków- to ja wolę nawet nie myśleć o nich-kochane ciotki w moim dzieciństwie raz we mnie wmusiły racuchy i od tej pory nie przepadam za nimi-tak delikatnie mówiąc :):)
jutro wybieram się na targi, ciekawe co załatwię, także trzymajcie kciuki za mnie jutro.
 
reklama
zaraz sie osmiesze, ale co to jest clo?na usprawiedliwienie powiem ze ja odrazu zaszlam w ciaze i nie przechodzilam zadnych badan ani niczego ni musialam brac to nie wiem:-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry