reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Czesc babki!

Ja w robocie, mam tyle towaru, ze szok! :szok: Chcialam Was pozdrowic i zyczyc milego popoludnia. Po pracy jedziemy z M. do jego rodzicow na krotkie ploty, wiec wroce pozno i nie wiem, czy dzis jeszcze zajrze. :*:*:*

Poczytalam jedynie troszke, bo produkcja spora! :-D

Margolcia - heloooo! Ale Cie dawno nie bylo! Super, ze juz dobrze sie czujesz! :-)

Maran - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Za lekki i szybki porod, kochana! :-)

Wisienka - zdrowka dla meza! Bidulek. Mam nadzieje, ze i Tobie przejdzie, kochana z tymi zatokami... :*:*:* A pytalas ostatnio kiedy do PL sie wybieram, no wiec w czerwcu, ale niestety do Warszawy... :eek: Ale i do Wrocka sie wybierzemy z M. znow, bo nam sie obojgu podobalo! :tak:

Sciskam wszystkie staraczki kochane! Zmykam pracowac... :eek:
 
MLODA- nie wiem co z Made..nie odzywa sie :((
a Ty myśl nad imieniem teraz :)

CZARNA -ja koncze w lipcu 32,mąż 38 lat teraz w kwietniu..też czas nas goni..
a juz rok sie szarpie z tematem ..
wspolczuje strat..:(

MARY- pracuj kochana i wracaj do nas szybko :)))
 
Mama no to nie ładnie ze MADE sie nie odzywa ;(
Zaczeło podobać mi się imie RAfał ;) :-)
 
reklama
KOCUREK- piękności !!
spoko.gif
spoko.gif


pisz jak wizyta :))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry