reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama jestem dzielna i sie nie poddaje....:-)chlopaki nawet ze mna poszli ogrod sprzatac .... a scigali sie jeden przez drugiego:-)
ale teraz powoli to poprosze chwile wyciszenia... nie jestem zwyczajna takiego charmidru
 
reklama
MARY- papa :)
KOCUREK- wprowadzil sie i lokator i tak szybko nie wyjdzie :)))

WIOLKA- dzielnie walczysz z trójką :)) fajnie,ze pomogli w ogrodzie-energii sie pozbyli i pomogli cioci :))

moje bąki jedzą kolacje,zaraz bajka i spać :)
 
mama zanim ja skacze z tym ogrodem to wiosna juz napewno bedzie... tylko jeszcze nie wiem ktorego roku:-) strasznie jest zapuszczony....
u nas chlopaki sie kulaja po dywanie a Iwa bajki oglada
 
Normalnie pobijam swoje rekordy, drugi raz w ciągu jednego dnia jestem na bb:-D

Mary witaj zapracowana kobieto!! Miłego wieczorku!

Wiolka cześć, jak tam starania u Ciebie?

Co za dzień- prawie cały przespałam, już dawno tak nie miałam.
 
Kocurek- super ze z dzidziusiem wszystko dobrze:) i fasolka rozwija sie prawidlowo

Palemka - czekamy na wiadomosci

Ewcia- sliczne dzieciatko:)

ale mnie spanie łamie
 
MIKUSIA- jak Cie lapie spanie to sie kladz :))

MARGOLCIA- noo ,zaszalalaś kochana..witamy wieczornie :))pospalaś to super-niech dzidzia zdrowo rośnie:))

WIOLKA- moje po kolacji ,teraz dobranocka,ale Zuza juz ledwo siedzi wiec nie wiem czy zaraz nie pojdzie do gory..
 
Dziewczyny muszę zmykać bo syn ze mną trochę czasu chce spędzić :-) (na razie nic nie wie...G już mnie namawia, żeby całemu światu ogłosić!)

Proszę przekażcie buziaki dla nagiej i powiedzcie, że mi jej bardzo brakuje !!!

I jeszcze zostawiam cmoki dla mlodejmamusi - w brzuszku jest ktoś kto ją będzie kochał bezgranicznie i niech ta świadomość daje jej siłę :tak:

Zaczynam się martwić o made ... po zniknięciu pysiaka już się nie pojawiła :-( pysia i made WRACAJCIE !!!!!!
 
KOCUREK- papa-zmykaj do syna :)

masz nr do Made to moze smska Jej napisz-też sie martwie...

tak samo LIBBY- juz chyba z miesiąc Jej nie bylo.....
 
reklama
jestem jestem kochane ;):-)

a więc...
Wszystko w jak najlepszym porządeczku ;):-D
wyniki świetne;) a teraz wiadomość dnia ;);-)

WIECIE ZE PRZECZUCIA MNIE NIE MYLIŁY !!??;)
bedzie synek !:-)

super ciesze sie bardzo , ze u ciebie wszystko dobrze :) no i gratuluje synka !!! mi sie tez marzy synek , ale bede szczesliwa obojetnie co tam zmajstrowalismy , wazne zeby zdrowe bylo !!:)



Witajcie :-) :-) :-)

Oto moje maleństwo :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Dziewczyny stres taki, że ojej :sorry:

To 5 tydzień i 4 dzień - bąbelek w którym jest maleństwo ma 15.6 mm i po zmierzeniu wyszło, że ostatnia @ była 30 grudnia - faktycznie tak było !!! To znaczy, że wielkość idealna :-) Co tam jeszcze .... aaaa termin mam na 6 października ... ajej bym zpomniała o najważniejszym - gin twierdzi, że już odebrał echo bijącego malusiego serduszka !!!! :-)

swietne wiadomosci !! jejku az sie na patrzec nie moge na fotke !!!
mnie dzisiaj gin zapisal na 17 , chcial na 24 , ale zobaczyl , ze poronilam poprzednia ciaze i jednak wczesniej kazal przyjsc ... juz sie nie moge doczekac :) moze bedzie serduszko skoro u ciebie juz bylo :)

Ewcia sliczny synek !! gratuluje :)

cos dzisiaj senny dzien ... ja tez mam chec sie polozyc :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry