reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
KOCUREK- PIEKNE WYKRESY!!
JAK PATRZE NA moje ciążowe z dziecmi i na te to widze ,ze faktycznie na 7 dzień po owulce tempka jest ciut wyższa niz byl skok i juz sie tak utrzymuje ...czyli u mnie w piątek powinno być jeszcze wyzej niż teraz-zobaczy sie:tak:

a Twoj wykres wyglada podobnie do tych??;-)

KOCUREK- co do testowania to ja nie namawiam,ale jak bedziesz robila to daj znać -pozaciskam &&&& :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
KOCUREK tez nie cierpie. poczekamy na rozwoj wydarzen. najlepiej jak @ nie bedzie pare dni po terminie.
 
mamuś no nie robiłam wykresu, ale u mnie na razie jakby kto w mordę strzelił taki prosty byłby ten wykres - 13 dni 36.8 a dziś 37.0 , no ze dwa razy po drodze zdarzyło się 36.9

Widzę grunt w tym, żeby poniżej tego 36.8 nie spaść .....

pysia czekamy parę dni po :)))))
 
Ostatnia edycja:
KOCUREK- ja mialam taką linię równą przed owulką bo 36.5 :)) wiec latwo bylo zauwazyć owulkę:))
no to mam nadzieje,ze nie spadnie,choć jak mialaś wczesniej owulkę to już mozna sie cieszyć ,ze nie ma @

a masz jakie bóle jajnika czy coś??

mnie czasem ten lewy pobolewa a wczoraj wieczorem bolal mnie brzuch i krzyż...aż odnotowalam na wykresie ..
 
KOCUrku czekamy nie ma to tamto :)))
To fajne mialas tempki hehe :)))
Ja nawet testu w domu nie mam :)))) zeby nie kusil i dobra. a dzis w nocy nawet raz sie obudzilam i sprawdzalam czy @ przyszla.
 
PYSIA- no to u CIEBIE tez ladnie,ze @ jeszcze nie przylazla-coraz wieksza nadzieja..

KOCUREK- a Lil i Pszczolka- odpoczywają od bb..mam nadzieje,ze wrócą:tak:

ZIZI- a Ty jesteś ,co u Ciebie ?????
 
MAMA cicho siedz ;)
KOCUREK ile ta kawe robisz? wiadro wody chyba nastawilas na ta kawe. a chcesz wypoic cale bb? sie rozumie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
MAMA no nie zapeszaj kochana ale ja mam cicha nadzieje wciaz. oby ta wredna pipa malpa nie przylazla :)))) kciuki trzymajcie :) no i za kocurka
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry