reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej babeczki
Widze ze Castagnus robi furrore,aby kazda po nim zaciazyla i mogla pochwalic sie zdjeciem swojego maluszka
926.gif


Palemka jestem w szoku ze tak powiedzieli:szok: nie rozumiem jak mozna wogule w ten sposob myslec a co dopiero powiedziec,brak slow...

A ja bylam zrobic siusiu wlasnie zaczal mi sie sluzik plodny
za4.gif
to pewnie owulka bedzie 20-tego kurcze a juz myslalam ze w tym miesiacu go nie bedzie....musze zadzwonic do mezusia zeby szykowal sie na wieczor hihi

Libby ale z ciebie laseczka no no a dzidz cudowny...
 
Ostatnia edycja:
reklama
PALMA nie wyobrazam sobie jak tesciowie mogli tak powiedziec. szok jakis
LIBBY sliczna dzidzia i mamusia tej dzidzi. super wygladasz
Ja na moment, zaraz wskakuje w kozaki i w plaszczyk i jade do szkoly. papa
 
Libby - G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!! Najważniejsze, że Twoje obawy zostały rozwiane, maleństwo faktycznie wstydliwe ;-)))) mój to na każdym świecił klejnotami... do tej pory mam zdjęcie z usg jako tapetę, taki mały siuraczek mnie wita ))))))
Potwierdził tydzień ciąży ?

pysia - udanego dnia ;))))))
 
witam i dzisiaj!!!
pok - wiem mam cykle co 24 lub co 26 dni. ostatnio przeważają co 26 dni.
pyyyysia- spróbuję. zakupię stsosowną ilość i będę testować.
czarny kocur - posty złącz? dobre!!! to mój pierwszy raz!!! i syndrom niezdary się włączył.
wczoraj bolał mnie jajnik dziś go nie czuję. a w niedzielę pęcherzyk był wielki, że hohohoho...ale nie chciał pękać....
czy myślicie, że dziś?
 
Dziekuje :-) Potwierdzil, a nawet powiedzial, ze mozemy sie pokusic o termin porodu. Oczywiscie to bedzie sprawdzane co jakis czas, ale na dzis to 20 lipiec.


Co do rozmowy o dzieciach, ja mam trojke mlodszego rodzenstwa. Nigdy nie mialam problemu z tym, ze moich rodzicow nie stac na to, zeby kazdemu wyprawic wesele, pomoc w kupnie mieszkania. Nawet wczesniej. Moi rowiesnicy dostawali tyle tygodniowo kieszonkowego, ile ja czy moje rodzenstwo na miesiac. Nie brakowalo nam postawowych rzeczy. Ale, zeby patrzec i chlodno kalkulowac, ze bede miala 1 czy 2 dzieci, bo na tyle i tyle po 30 latach bede mogla pomoc??? Nigdy mi to do glowy nie przyszlo. Jasne, ze chcialabym dla moich dzieci jak najlepiej... Ciekawe czy zmienie myslenie jak juz sie wdraze?



Zmykam do szpitala odwiedzic babcio- ciocie, a potem musze chrzesnice z przedszkola odebrac
 
Ostatnia edycja:
SPALINKA- witaj :))
EDYTA- no to bedziemy razem dzis szalaly ja tez mam w planie dzialania-super,ze jest śluzik :))!!!

JOSEPHINE- ja mam 3 rodzeństwa i wole sie sama dorabiać domu i mieć rodzenstwo niz miec "wszystko" a nie mieć do kogo sie pożalic w razie WU..

LIBBY- super foty i super,ze dzidziuś zdrowo fika!!


KOCHANE ZMYKAM po Domisia
 
Libby - piękny miesiąc )))) Teraz tylko zdrówka dla Was.

A mi się marzy duża rodzina, mnóstwo wnuków i prawnuków, żeby mieć na starość kogo rozpieszczać !! O!
 
Ostatnia edycja:
Powiadomilam meza powiedzial ze porozmawia z chlopakami aby lecieli do celu :-D:-D

Ja mam dwie starsze siostry,jedna o 10 lat starsza,duga o niecale 2 lata ,i rowniez nic nam nie brakowalo kazda z nas zdobyla zawod taki jaki chciala,mama chciala abysmy poszly na studia ale my wybralysmy to co nam pasowalo a mama nigdy na nas nie naciskala.Zawsze nam mowila ze dzieci to skarb na ktory zawsze znajda sie pieniadze,nie trzeba kupowac firmowych ubran,jadac w restauracjach,chodzic co tydzien do kina,wystarczy zapewnic podstawowe rzeczy...

Libby mowisz termin masz na 20 lipca ale fajnie bedzie cieplo,mozna z dzidzia spacerowac caly dzien:tak:

OOO mamus to bedzie sie dzialo hihi
 
jestem juz z Domisiem w domu ..

LIBBY- ja jestem z 27 lipca a Domi z 30 lipca-super,ze wszystko z dzidzia gra!!

EDYTA- no pewnie,ze bedzie sie dzialo;-):-):-)

MADE- no to cel masz super-teraz tylko rodzinke powiekszyć :):):)):cool2:

zaraz sie biore za obiad..
 
reklama
mamitta - a co dzisiaj gotujesz? bo ja pomysłu nie mam, może mnie natchniesz jakimś smacznym daniem ? ;-))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry