reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
marcepanku bedzie dobrze i tak jak pisaly dziewczyny, oszczedzaj sie , lez teraz naprawde kazdy dzien jest cenny. pamietaj ze wszystkie tzrymamy za wsa kciuki.
pysia oby teraz na ciazowym byly tez dwie:-)a kiedy bedziesz testowac?
 
Hej, witam wieczornie. W końcu udało mi się zalogować.

Marcepanku a nie mogą założyć na szyjkę takiego czegoś co ją zamyka? nie pamiętam jak się nazywa.

Kocurku ale Ty śliczności jesteś :tak: a Twój mężczyzna przystojniak. Szkoda że synka mało widać ;-)

Pysia gratuluję II kreseczek :-)

Kurcze, musze oddać kompa mężykowi.:sorry2:
 
Pewnie teraz siedzi bidulka myslac, ze cos zle zrobila. MARCEPANKU, nie zadreczaj sie, lez, wypoczywaj, wstawaj tylko do toalety. Moze faktycznie wystarczy krazek zalozyc? Lekarze zadecyduja. Najwazniejsza jest Nikola.
 
KOCUREK a bardzo chetnie Ci naleje mniam mniam. chyba sobie wezme deserek. a kawy juz dwie wydoilam hehe tego wieczorka
WIOLKA oby na ciazowym tez 2krechy byly. a nie wiem kiedy testuje. bede czekac jak najdluzej zeby nie bylo tak ze zatestuje a tu @ zaraz przyjdzie
PSZCZOLKA szczerze to bylam zrezygnowana juz i mialam dzis nie testowac ale przezylam szok,krecha testowa pojawila sie od razu i ciemna jak nie wiem. a w ciagu 5minut zrobila sie bordowa. mam foto to jak bede miec kompa to pokaze
 
pysia a będziesz robić dalej testy...? Żeby zobaczyć ile dni się pozytywny wynik utrzyma..?? I dzięki za kawę :-)
 
Witam sie dzisiaj :))
Z adriana praca sie wszystko wyjasnilo, zadnych zwolnien nie bedzie. :))))) Zato ja padam na twarz, dzisiaj mialam straszny dzien w pracy ..:dry:

No a jak tam u was? Ktora testuje?;D
 
reklama
KOCUREK no ba. dalej testuje z ciekawosci. Tobie ile razy ukazal sie pozytyw, slonko? ;) Wczoraj z mezem dokupilismy testy wiadomo ze z domowego laboratorium. a dzis skonczylam testy innej firmy ale tez domowe. musi nam sie udac
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry