reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
KOCUREK piekna z Was para. slicznie razem wygladacie. a zdjecie dalas chyba w sygnaturze a nie w zalaczniku i wyswietla na wszystkich postach
LIL mam nieregularne.27dni to moj ostatni cykl. a tak to wczesniej mialam 2razy po 31
 
reklama
libby Na razie muszę pomóc synowi z lekcjami ale tu wrócę i spróbuję :)
Dzięki pysiu no trochę zakręcona dziś jestem i pokręciałam, już usunęłam :)
 
Ja to jakas antykomputerowa jestem. Zero wspolpracy. Dopiero teraz przypomnialo mi sie, ze jak moj przyjdzie, to bedzie 23cia i nikogo nie bedzie na forum. Moze to i dobrze.
 
Jestem - syn musi jeszcze trochę sam popracować i dopiero mu sprawdzę :)

Chyba mi się udało z tym zdjęciem :)
 
Czesc dziewczynki dzisiaj tylko tak zagladam do was bo moj sredni synek jest chory i nie mam weny,ale musialam wejsc i napisac ze wszystkie jestescie sliczne laseczki i dzieciaczki beda przepiekne,teraz wystarczy sprezyc posladki i do dziela:-D
Pozniej wpadne jak juz dzieci beda w lozkach;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry