reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mloda - sorka :-p


Musiałam kolację na szybkiego zrobić i Karoli pościel oblec bo dotychczas spała pod kocem w śpiworku a wypadało by ją nauczyć pod normalną kołdrą spać więc dzisiaj zaczynamy :-p

Dobranoc wszystkim :-D
 
reklama
sol to sa krople do oczow, dwa rodzaje, jedne bardzo silne, ktorych odstawic nie moge, bo to baaaaaardzo zle wplynie na moj wzrok
 
Dziewczynki Kochane zycze pieknego weekendu i podsylam troche upalu:)
Dzisiaj w nocy nie moglam spac tak goraco bylo i teraz ledwo przytomna jestem.
Sle fluidki dla Was buziaki :***
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
sol- no jak mi takie babeczki zaserwujesz to moze , zamiast oprac kierunek wschodni do Wrocka, to wezme zachodni do Ciebie ... hehehe !!!
mlodam - a uciekłam, bo wiesz ... mąż ... wiesz ... hahahahhahahahah !!!!!!!!
mama - bardzo prosze dac mi znac smsem jak i co ? albo mlodam Ty mi napisz, znasz mój numer .... :p

Ja sie pakuje i szykuje do jazdy, matko jak ja tam zajade to przeca dwiesta kilometrów, a ja dopiero 3 miechy mam prawko .,.... dziewuchy do usłyszenia !!! ciaaaaaaaaałłłłłłłłł bambinoooo !!!!!!
 
jestem z rana-wkurzona na maxa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
cos mnie robi w konia ,albo leki albo moj organizm :crazy:
zrobilam dzis pink test taki jak wczoraj a ta druga kreska o polowe mniej widoczna niz wczoraj-czyli poziom hormonu spada....czyli sie nie zagniezdzilo:-(

nie mam sily do tego wszystkiego....
 
mama - a wiesz że niektóre testy są do kitu? I zdarzają się wybrakowane? Poczekaj do poniedziałku - BEZ TESTÓW!!! Co ma być to będzie. To nie wina leków bo nie utrzymują się tak długo. A organizm masz oryginalny trza przyznać :sorry:

palma - babeczki czekają :-D A trasą się nie przejmuj dasz rade :tak:

amalfi - ale krople w ogromnej większości mają działanie miejscowe nie ogólne więc tyle spokojniejsza bądź :tak: Bo jakby miały działanie ogólne to nie miały by do końca racji bytu :tak:



Misiek zaraz wraca, babeczki czekają, kawę zaraz nastawię, dziecko muszę z fotelika wypuścić bo zjadło śniadanie :-p I do tego słoneczko świeci - może wyjdę na chwilę na dwór :-D Kurtki zimowej nie mam i chodzę w polarze M :sorry: więc jak wiele i jest brzydko to jestem uziemiona :-(
 
witam wszystkie Panie. dawno oj dawno mnie tu nie bylo i myslalam ze juz nie bedzie.nie wiem czy ktos jeszcze mnie tu pamieta....
sol nawet mi przez glowe nie przeszlo ze mozesz byc juz w 32 tygodniu....
 
wiola :-D pamiętamy pamiętamy - gdzieś ty była jak cię ubyło? :-D A no jakoś tak zleciało :-D


Idę się położyć bo jak Emila czkawki dostaje to może się to niefajnie odbić na moim żołądku a jestem po śniadaniu :-p
 
witaj sol:-)
a iwc wrocilam do polski i tak jak to w polsce problemy z podlaczeniem internetu , jak to brak wolnej lini zeby miec telefoniczny, to jakis bezprzewodowy ktory chodzil jakby chcial a niemogl( oddany bardzo szybko) no i w koncu po pol roku jest radowy , dokladnie od wczoraj wieczorem , wiec od rana sie melduje:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry