reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wisieńka - fajna tradycja :tak: A brazylijskiej kuchni też nie lubię :-p jest zbyt... zbyt :-p

palma, lil - dobranoc kobietki :tak:


Idę robić dalej bo mnie leń łapie :-p
 
reklama
Sol dokładnie i dostałam jakiś maniok czy tapiokę i to było szare i okropne jak krowi placek, brrrrrrrrrrrrrrr
 
Ostatnia edycja:
Bleeeee :-D


Spadam robić i kłaść Karolę spać bo już szaleć zaczyna :dry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zupelnie nie znam brazylijsckiej kuchni, a wasz zwyczaj randkowania bardzo mi sie podoba :tak: Trzymam kciuki by wszedł wam w krew na dłuzej :)

Ja dzis całą noc testowalam sie, hahahaha
Śnilam że kupiłam test kombo, na jednej płytce były testy różnych firm. Zakroplilam wszystkie na raz i część pokazała dwie krechy a część jedną. Zrobilam też test paskowy, na którym wyszło 12 kresek :-D, ale po kilku sekundach wszystkie znikały i w sumie nie zostala ani jedna...

Nie wytrzymam do @. Postanowiłam, ze przetestuje sie ze 2-3 dni wcześniej.
 
Witam się po kilku dniach nieobecności. Tzn obecności, ale ukrytej - bo czytałam Was od czasu do czasu.
Ja tylko na chwilę - przed długim weekendem wstawić Wam niezawodny sposób na zajście w ciążę (dostałam od szefowej ;-)):
 

Załączniki

  • fajne.jpg
    fajne.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 12
Ostatnia edycja:
Witam środowo
widzę Corin że fajne sny miewasz:-).
ja 3 dzień czekam na @ i dalej nic nie widzę:-), podejrzewam, że wszystko może rozwiazać się dzisiaj, bo wczoraj przytulałam sie trochę z mężem a to zawsze wywyołuje u mnie @.:-).
wczoraj byłam z synem u fryzjera i w pewnym momencie poczułam plamienie- mi juz łzy stanęły w oczach, nie miałam gdzie się sprawdzić więc pędziłam do domciu, a tam na wkładce tylko śluz- uff. normalnie to jest stresujące bardziej niż moja praca:-).
pozdrawiam i życzę miłego dzionka
aha, a z kim mogę się umówić na jutro na testowanie?;-)
buziaki
 
reklama
świetny obrazek, uśmiałam się:-D
Paulina widzę, że też masz nieciekawe przeżycia u fryzjera. Ja tuż po poronieniu poszłam do fryzjera poprawić sobie trochę humor bo depresja mnie łapała:tak:, a tu co? Z zaplecza wyszła czesać mnie kobieta w bardzo zaawansowanej ciąży. :baffled:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry