reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Monia- mam nadzieję, że mając takiego Aniołka tam u góry chyba już nic się nie stanie...

ale jednak, ta podświadomość robi swoje...

ale staram się trzymać :))

no i tel. do doktorka troszkę mnie uspokoił :))
 
reklama
Bibik nie poddawaj się! Tutaj na pewno znajdziesz wsparcie! Pisz dużo co u Ciebie, nie trzymaj tego w sobie!

Marcepanek! Jak Ty zrobiłaś zdjęcie tego testu? Ja nie umiem tak wyraźnie - a z lampą jest prześwietlone.

Ewcia rozumiem Twojego stresa, ale najważniejsze, że masz dobrą opiekę i dbasz o siebie. Trzymam mocno kciuki!

Mary ja coś czuję, że w pracy też bym miała pokusę klikać, oderwać się nie można....

Mama - mama z naszej klasy na dziś zrezygnowała, bo nie umie korzystać z myszki w moim laptopie- muszę jej tradycyjną myszkę kupić :)
 
lil_maja kochana bez lampy w jasnym miejscu ,ale też nie słonecznym ;-)
bibik witaj tu u nas. Tu znajdziesz wsparcie wiele dziewczyn walczy i wiele wywalczyło sobie dzidziusia. Trzymaj się kochana i nie poddawaj się...
 
Nie wierze, umylam podloge! Ale co teraz robie? Siedze z laptopem na kolanach. Za pol godz bede sie malowac i do pracy :-(. Nie chce mi sie nawet pisac, sprawdze co facebook i nk i spadam na zakupy przed praca, cmok dla Was staraczki!

marcepanek oh my God!!! Niesamowite! Jakie malenstwo
To forum jest bardziej interesujace niz nk.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
amalfi oj jest potrafi wciągnąć ;-)
Za trzy tygodnie będę miała nowe zdjęcia ;-) może dzidzia będzie bardziej chętna do współpracy ;-) a potem USG prenatalne i kochane filmik zaserwuje wam ;-)
 
bibik38 witaj! Dasz rade, wszystkie damy, tutaj Ci pomozemy, mnie pomagaja, wczoraj mialam kilka pytan i dostalam odpowiedzi. A to podnosi na duchu, wiec pisz pytaj i placz jak trzeba. To tez robie czasem czytajac dziewczyny. Napisz cos wiecej o sobie...

marcepanek a co tj usg prenatalne? I wszystkie kobiety w ciazy je maja?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MARCEPANEK- piekna fotka:) modelka Ci rosnie :)

LIL- ja z fotkami nie pomoge bo mi jak cos to Marcepanek wstawiala-wysylalam Jej smskiem i mi wstawiala-dobra kobieta:))

ja mykam po Dominika-u mnie tak szaro ,ze pale świato ;0
 
hej kobitki moje!

BIBIK witam rozgość się :-) mam nadzieję, że z nami będzie Ci łatwiej przejść ciężkie chwile ale i radośnie cieszyć się szczęściem które pewnie przyjdzie szybciej niż myślisz :-)
Marcepanek gratki córci, :-) ja też chcę :-D zarazisz mnie??? prosieeeee

a do mnie przylazła jędza. miałam nadzieję, że przypadkiem nie będzie, ale ona mnie kocha, a ja jej nie cierpie :angry:
po niej zaczynamy 3 działania... mam nadzieję, ze ostatnie...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry