reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Doczytuję Was na raty... :sorry2::tak:

Ewcia - hej! Jak samopoczucie?
Palemka - miłych plot! :-)

A ja chyba bryknę do mojej dobrej kolezanki do UK. :tak: No, tak mi brakuje spotkania się z kimś, poplotkowania itd... :sorry2: W sumie nie mam tu zbyt wielu znajomych i czasem to jednak doskwiera!...

Wisieńka - trzymam kciuki!!! :-) Będzie dobrze. Kochana, życzę Ci wspaniałego ciepłego domu i zdrowej ślicznej pociechy, która za te 8 i pół miesiaca wyskoczy z brzuszka! :-) Teraz już musi być dobrze!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie deszczowowo, ale moze to zaowocuje fasolkami, bo z domu wychodzic sie nie chce. Ja dzis po pracy zerżne mojego, chyba nie pojdzie spac bo jutro ma wolne. Mowie chyba, bo on ciagle spi!!!!!!!!!!!!
nagapalma ale sie usmialam czytajac cie ha ha ha
 
Ewcia, ale sie usmiałam, bo napisałs pokutrze i ja ciemna masa zamiast się domyslic, ze walneło Ci się z pojutrze, zastanawiam się co to jest pokutra ?? łahahahahahaha, normalnie błyskota ze mnie masakryczna !!! nie nie bede testowała, bo nie jestem w ciaży. Nawet jak sie spozni, to nie będę testowała ... po co mi to ... Juz "setki " razy widziałam I krechę

PALEMKA- aaaaaaaaahahahahahahaha:-D:-D:-D:-D:-DTy to jestes udana :-D:-D:-D:-D

czyli teraz masz kolor na wloskach jesienny a za jakis czas bedzie blondyna:-pno,no;-)

EWCIA- kiedy wizyta???13 t.c.:szok:

LIL- bo nas nie mozna spuszczac z oka -tak jak raczkujacego dziecka ;-):-)

WISIEŃKA- apap na bol glowy-jest bezpieczny,nie ma co sie meczyc..

MARY-BETH- niestety od jutra zaczynam hormony-po tej ostatniej @ co byla po 15 dniach od ostatnie @ znow dostalam:crazy:ale jak trzeba to nie mam wyjscia:blink:
 
Nagapalma- hahaha mała literówka:zawstydzona/y:
no dobra to jak nie pojutrze, to jeżeli w ciągu tyg. nie przyjdzie, to za tydzień:-);-)
PAMIĘTAJ, ŻE W KOŃCU POKAŻĄ SIĘ II KRESECZKI A NIE TYLKO I
Ja w to wierzę :**


Mary
- hejka :) a dziękuję, dziś samopoczucie lepiej :))
no, nie wliczając tego, że mam mega lenia:sorry2:


Mama- za 3 tygodnie...
 
wisienka a gdzie sie przeprowadzacie, sorry ze pytam na pewno pisalas, ale nie zawsze mam czas czytac wszystko. Kupiliscie chate? Tzn dom? Czy mieszkanie? Pewnie teraz wieksze potrzebne. My tez bedziemy musieli, jak wreszcie mi sie uda, bo tu nie ma gdzie nawet lozeczka wstawic szok
 
palemka hahaha:-D
mama wziełabym ale nie mam w domku. Może kawa pomoże ale jakos nie moge sie przełamać żeby wypić:szok:
amafi my teraz wynajmujemy więc to pierwsze nasze własne mieszkanie. Przeprowadzamy się za Wroclaw kawałeczek.:-D
 
AMALFI- cześc babko :)))
WISIEŃKA- masz elegancke filizanki;-):tak:świetny ekspres do kawy i nie mozesz sie zmusic:szok::-D:-D
zrob sobie latte:tak:

a ja NIC jeszcze nie zrobilam w domu a zaraz trzeba po Domisia jechac:sorry2:
 
MARY-BETH- niestety od jutra zaczynam hormony-po tej ostatniej @ co byla po 15 dniach od ostatnie @ znow dostalam:crazy:ale jak trzeba to nie mam wyjscia:blink:

Mama - już pamiętam, że czytałam, że po 15 dniach @ przyszła! :baffled: Kurcze, przykro mi, że tak się to chrzani u Ciebie, i życzę Ci, zeby Ci się w końcu cykle wyregulowały! Zobaczysz, kochana, doczekasz się 3. dzidzi! :tak:


Mary
- hejka :) a dziękuję, dziś samopoczucie lepiej :))
no, nie wliczając tego, że mam mega lenia:sorry2:

Ewcia - no, i dobrze! Poleniuszkuj sobie. :tak: Ważne, że samopoczucie dobre! :-)
 
Ostatnia edycja:
mama no dobra zrobię latte, może posmakuje))) Ja tez nic jeszcze nie zrobiłam nie byłam ani na poczcie ani po mięsko na obiadek. Zaraz pójdę , wezmę sie w garść....
marry a u was z domkiem na czym staneło.
 
reklama
wisienka no to gratuluje nowej wlasnej chaty.
mama czesc, co tam?
Ja jutro zaczynam monitoring, o maly wlos nie zapomnialam o nim, juz musze nastawic budzik na jutro, bo u mnie wszystkie dni wygladaja tak samo i czesto nie wiem jaki dzien jest. No zobaczymy co tam moja ginka wypatrzy, przyznaje ze troche sie boje
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry