reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
sol - ale szampan wystrzałowy !!! Dzięki za pamięć !!! :-D:-D:-D
Sałatki juz porobiłam grecką i jakąś szynka i ananasem, ciacho w lodówce się chłodzi , ba ! Wino tez !!! Czekam na gości !!! He he będą dopiero po 16 i to samem mamuśki karmiące dzieciaczki, więc chyba sama winiacze obale ...hehe dzien jal co dzień !!!
 
reklama
To i ja się dołączam do życzeń Palemko!!!!!!!! Sto lat!!!! A które to już to jeśli mogę zapytać?? :)))))
 
heloo babeczki-ja bylam rano u fryzjera ,potem odebralam Domisia,potem jedzenie i teraz z kawą biegam po wątkach:)))

PALEMKO- duuuuuze buziaki kochana!!

MONIA- gratki slonko!!i dla siostry tez:))

MONIA26- ano niedlugo testuje Mary-beth wiec za Nią &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& trzymamy :))

MARY-BETH- a jak samopoczucie przed testowaniem ??????????

WISIEŃKA- moja kochana,ale sie porobilo :( przytulam...a z tym ipodem nie da sie nic zrobic-trzeba placic??.....;/


wszystkie babeczki pozdrawiam :)
 
MONIA26- ano niedlugo testuje Mary-beth wiec za Nią &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& trzymamy :))

MARY-BETH- a jak samopoczucie przed testowaniem ??????????

Dzięki, kochana! A ja sobie czekam. Spadek tempki z 37,0 do 36,7 (a najniższą miałam 36,2, no to i tak jest 5 kresek wyżej), plamienie lekkie, brązowawe... Co ma być to będzie, a będzie dobrze, więc czekam.
A jak u Ciebie? :*:*
 
mama, mam nadzieję, że wizyta u fryzjera poprawiła humorek i że jesteś zadowolona z efektu :-D

mary-beth,
oczywiście trzymamy mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&& za jutrzejszy teścik ;-) Oby dwie II :-D A to, że tempka troszkę spadła to moim skromnym zdaniem nic nie znaczy. Najważniejsze, że jest na podwyższonym poziomie od tempki sprzed owulki.
 
mary-beth,[/B] oczywiście trzymamy mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&& za jutrzejszy teścik ;-) Oby dwie II :-D A to, że tempka troszkę spadła to moim skromnym zdaniem nic nie znaczy. Najważniejsze, że jest na podwyższonym poziomie od tempki sprzed owulki.

Monia - dzięki sliczne, kochana! Tak, jest wyższa niż przed owulką o 5 kresek nadal. :tak: Będzie OK, takie moje zdanie. :-):tak:

Mama - a bardzo zmieniłaś fryzurkę? ;-)

Wisieńka - kochana, przykro mi z tą prolaktyną... Tulę... Ale przykładem dziewczyn - to da się szybko zbić i zobaczysz, że uda się zanim się obejrzysz!

Kochane - ślę Wam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

A w ogóle to szefowa zaoferowała mi jeszcze więcej zmian, bo jedna koleżanka bierze dłuższy urlop czy coś. ;-):-D Super!
 
MONIA26,MARY-BETH- a dziekuje,fryzjer zawsze poprawia humor-tymbardziej jak to jest facet :)))

zmienilam troche kolor i mialam grzywke na bok a teraz mam prosto :)
chcialam zmiany-podoba mi sie-a kolor jasny brązik :) tai w sam raz na jesień i z przodu troche jasniejszych refleksów..

MARY-BETH- gratki spokonju i nastawienia przed testowaniem :))
 
reklama
Witam moje Słoneczka!!!!
PALEMKO - sto lat i moc &&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~dla Ciebie!!!!!:tak:
MARY - za jutrzejsze testowanko &&&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!! Czekam na II krechy:-D
I dla reszty staraczek oczywiscie porcja &&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry