reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
sol - mam nadzieje, że dzis juz czujesz się lepiej, znaczy czujecie się hehe :-)

zizi - głowa do góry

wisienka - mimo wszystko mam nadzieje, ze robiłąś test poprostu za wczesnie, tulam

amalfi - witaj

monia - piekna betka, no i podwójne szczescie, to świetnie , ze udało wam się w tym samym czasie ...
 
reklama
Monia to fantastyczna wiadomość!!!
Cieszę się razem z Tobą!!!


A ja się witam. Ostatnio nauczyłam się pić kawę i bez niej w pracy jestem nie do życia :-(
Tak Was ostatnio tylko podczytuję, bo jakoś nie mam większego zapału do pisania :-(
Czekam na @ i modlę się żeby clo zadziałało...

Buziaki dziewuszki! Jestem z Wami całym serduchem!
 
Sol kochana jesteś! Nawet nie wiesz jak się cieszę, bo się winka z radością napiję - a przesadzać na pewno nie będę! No i w końcu jak dziewczyny pisały w ciąży jeszcze nie jestem..A jak Ty się dziś czujesz????? Niedobrze Ci nadal?? Może to jakieś przeziębienie? Kaszki na pewno dobrze Ci zrobią - i leżenie też. Ja w ciąży też miałam taki etap, że na kaszkach jechałam.........Trzymam kciuki i daj znać co i jak!

Monia_55 gratuluję!!!!!!!!!!!!! I super, że razem z siostrą jesteś!!!!!!!!!!!!! Ja zawsze chciałam mieć jakąś przyjaciółkę z którą razem w ciąży bym chodziła (siostry nie mam) - ale niestety moją najlepszą kumpelę z Polski wywiało........

Wisienka kochana tak mi przykro - ale rzeczywiście ten test mogłaś za wcześnie zrobić! Testy tak wcześnie nie są wiarygodne, więc jeszcze nie wszystko stracone!! Trzymam kciuki i mam nadzieję, że będzie Ci dziś lepiej!!!!!!!

Kath trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!

Amalfi, Palemka
- witajcie!!!!!!!!!!
 
Witajcie dziewuszki :)

monia_55, gratuluje pięknej betki no i podwójnego szczęścia :)

wisienka, nawet jeśli okaże się, że to podwyższona prolaktyna to bardzo szybko i skutecznie można ją zbić. Nie załamuj się! Na pewno wszystko się unormuje i nawet się nie obejrzysz a ujrzysz dwie kreseczki na teście :) Trzymam kciuki.
 
monia - super betka :-D siostry też :-)

lil - nie - po prostu po nieprzespanej nocy tak miałam :sorry: A na dodatek nerwy zrobiły swoje :sorry: Dzisiaj już lepiej :tak: Spałam na zrolowanej kołdrze i super było tylko teraz kręgosłup boli :-p A na noc sobie wzięłam mocniejsze leki na guzki to i ból nawet częściowo minął :-D


Spadam dziewczyny do Vectry bo do końca października mam umowę na promocję i jak nie pójdę podpisać nowej to mi przyfasolą rachunek dwa razy wyższy :no:
 
monia_55 gratuluje podwojnego szczescia, to kurde niesamowite tak z najblizsza osoba dzielic smutki i radosci ciazy. Moja przyjaciolka pare miesiecy temu urodzila,wiec mnie to nie spotka raczej...
 
Cześć:)
Ja tylko na chwilkę:(( POczytam i poodpisuję jak się obrobię...
Mam dwie wieści

Moja betka z wczoraj wieczorem 4695!!!!!
A mojej młodszej siostry 204!!!!!

czyli obie będziemy mialy dzidziusia:)) Nawet nie wiecie jak się cieszę!! Bo ona bardzo długo byla moja najlepsza przyjaciółką:) I prawie razem będziemy rodzić:)) Oby tylko wszystko było ok...

Potem poczytam i odpiszę obiecuję.

no to widzę, że jednak mnie coś ominęło. super wieści!! gratuluję, że ci się wkońcu udało. jednak ci się odpowiedni jajniczek obudził :-D gratki kochana.
 
Bunia dzięki:)
Ja nie wiem czy właściwy bo w tym cyklu się obrazilam na starania:) I wogóle nawet nie liczyłam dni cyklu:))
A siostra to poprostu wpadli:)) Pierwszy raz sobie odpuścili i ona jest teraz w strasznym szoku!! Chociaz za chwilę chcieli się starać:))

Wiecie co? Ja chyba nie dam rady nadrobić... Pracy mam tyle że dopiero siadłam:((
 
reklama
palemko - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :tak: :-D
szampan.jpg
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry