reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Cześć:)
Sorbek jakie weekendowo????!!!!!
Ja tu dziś i jutro jeszcze pracuje:baffled: więc proszę mnie tu weekendowo nie rozpraszać!!!!

Wisienka oby staranka były brzemienne w skutkach:tak: Teraz przed Toba cięzki czas czekania na rezultaty... Ale dasz radę:))

Mary a kiedy masz w planach testowanko?? Ja kurs zaczynam dziś:) Wczoraj sobie załatwiłam z szefową że będe wychodzić 1,5 godz wcześneij z pracy bo to na drugim końcu miasta i musze dojechac. Napisze jutro jak bylo:)

Sol to już jutro:-) Ale doskonale rozumiem że nie chcesz stracić w oczach promotora... Będzie dobrze zobaczysz!!!

A ja kurcze już wariuje! Z calych sił staram się nie myśleć że @ niedlugo i nie wyszukiwac objawów ale to silniejsze ode mnie...:baffled::no:
 
monia no ja tez dzis pracuje ale tak juz jedna nogą weekendowo :) choć weekend nie ciekawy mi sie szykuje bo mąż do pracy a potem cały weekend w szkole :(
 
czesc dziewczyny..

HALINA- gratuluje ciąży !!!!!!!!!


a ja dzis po 25 dniach czyli io 2 dni za wczesnie dostalam @-brutalnie,bez ostrzezenia zostalam pozbawiona zludzen o 7 rano....:(

koncze kawe i jade na zakupy ,musze sie czyms zająć...

milego dnia
 
czesc dziewczyny..

HALINA- gratuluje ciąży !!!!!!!!!


a ja dzis po 25 dniach czyli io 2 dni za wczesnie dostalam @-brutalnie,bez ostrzezenia zostalam pozbawiona zludzen o 7 rano....:(

koncze kawe i jade na zakupy ,musze sie czyms zająć...

milego dnia

tulam cie mega mocno kochana i wiesz ze czekam na Ciebie na wątku wystaranych a tymczasem szalej na zakupach ze swoim małym meżczyzną :) buziaki
 
Witam sie i ja piątkowo!
Dziś pracuję od 13 do 17, co mnie niemożliwie cieszy, bo jestem jakas chora i padnięta!


Komu kawkę? :-)

images


Cześć:)

Mary a kiedy masz w planach testowanko?? Ja kurs zaczynam dziś:) Wczoraj sobie załatwiłam z szefową że będe wychodzić 1,5 godz wcześneij z pracy bo to na drugim końcu miasta i musze dojechac. Napisze jutro jak bylo:)

A ja kurcze już wariuje! Z calych sił staram się nie myśleć że @ niedlugo i nie wyszukiwac objawów ale to silniejsze ode mnie...:baffled::no:

Monia55 - hej kochana! :tak:;-) Ja wolałabym testowanka nie planować, choć już mi chodzi po łbie, żeby testować koło 27.10... :baffled::eek: Ale może jakoś wytrzymam dłużej, nie wiem... :confused::confused:
Kochana, rozumiem Cię w 100%... Życzę Ci duuuuuużo siłki do zwalczania myśli. Sama też mam trudności... Ściskam Cię mocno i ślę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby tym razem nie przyszła!!! Miłego dnia pracy!


czesc dziewczyny..

a ja dzis po 25 dniach czyli io 2 dni za wczesnie dostalam @-brutalnie,bez ostrzezenia zostalam pozbawiona zludzen o 7 rano....:(

koncze kawe i jade na zakupy ,musze sie czyms zająć...

milego dnia

Krzysia - strasznie strasznie mi przykro! Tulę Cię, kochana! Kurczę, tym razem szybciej przyszła?... :sorry2: Jedyny plus, że nie później, choć wiem, kochana, że to nie pocieszenie!... Tulę!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Was za następny cykl! Może jak Tom pobierze troszkę te witaminki, to będzie lepiej z ruchliwością i się uda!!! Na pewno się uda!

Halinka - gratuluję pięknej bety i dzidzi!!! I życze zdrowej i spokojnej ciąży!

Sorbuś - hej! miłego dnia! I weekendu! ;-)
 
Jestem :) Po nieprzespanej nocy witam się z Wami. Patryk ciągle płakał, ma kaszel, gorączke, takze dzisiaj kurs po lekarzach ;/ Najpierw z palcem potem z Patrykiem.

mama kochana tule cię mocno i trzymam &&&&&&& za następny cykl. Ae teraz juz &&&&&&& nie puszczam :)
 
Mary Tobie też milej pracki zycze a potem pod kołderkę i się wygrzewać.

Mama bardzo mi przykro że @ jednak przylazła:(( Ale lepiej niepodziewanie niż gdyby się spóźniała i narobilabys sobie nadziei....

Musia współczuję nieprzespanej nocy:( I choroby synka też... A co Ci w palec??

A u mnie baba z kadr zglupiała!!!!! Będe wychodzic na kurs 1,5 godziny wcześniej i napisałam (na moje nieszczęście) w podaniu że albo to odpracuja albo niech mi z urlopu potrącają... I ten babsztyl sobie wymyślił żebym odrabiala w soboty!!! Ciekawe które jak i tam mam obowiązkowe 3 w miesiącu!!!:angry: Powiedziałam że nie będę i niech odpisuje z urlopu!
 
Witam Kochane!!!
KRZYSIENKO - dla Ciebie moje Słoneczko specjalne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~.....CZEKAM na Ciebie na Wystaranych:tak:
WISIENKO - za Twój pecherzyk &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!! No i oczywiscie trzymam ci miejsce na Wystaranych:tak:
Dla reszty potrzebujacych &&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~!!!!!!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry