reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam Was babeczki
Oj nie bylo mnie tu trochę ale już jestem - załatwienia i w ogóle, popołudnie praca i jakoś tak szybko dni lecą :szok::szok: a weekend tuż tuż, więc jutro myślę nadrobić zaległości :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
też zaczynamy starania ale narazie napotkaliśmy przeszkodę w postaci cysty na jajniku i powiększonej endometrozy ...
KACHA- witaj i powodzenia-mam nadzieje,ze szybko sie pozbedziesz tej cysty...

MARCEPANEK- dzieki i oby glowe przestala boleć...

MONISIA- dzieki :*

MUSIA- Tobie rowniez dziekuje..

PYSIA- no 100 lat Cie nie bylo-witaj i wlatuj czesciej-jak u Ciebie starania ??

ANUSZKA- witaj :)

MONIA55- noż...to ci baba -wrrrr ,masz racje niech z urlopu odpisują-to bedzie nie caly dzień...



ja juz po zakupach...rozpakowalam i zasiadlam do kawy...chce pojsc z Domsiem na spacer ,ale jak poszedl do gory to tak sie bawi ,ze wogole Go nie slychac,wiec kzystam ,ze mam chwile dla siebie :)
 
Wszystkie starające się mamusie!!! to mój pierwszy post, nie znam tu nikogo ale czytając to co piszecie cieszę się, że są osoby które się nie poddają. Podziwiam waszą siłe woli :) jestem pewna że wasza cierpliwość i determinacja doprowadzą was do spełnienia marzeń o maleństwie. Na pewno doczekacie się swoich pociech!!! nie traćcie nadziei i walczcie dalej!! Ja wam życzę wszystkiego co najlepsze :)
 
u nas to trochę śmiesznie... jestem mamą prawie 6 letniej Kasi, 19 miesięcznego Michałka (o którego staraliśmy sie prawie 2 lata - również z clo) a jakiś czas temu niespodziewanie okazało się że znów będziemy mieli maleństwo (jestem w 25 tyg ). Tak więc patrząc na moją sytuację i fakt że od 16 roku życia leczę pco i cały czas mi mówiono że bedą problemy z zajściem w ciążę, zdarzyła się niespodzianka... Więc uważam że nie powinnyście rezygnować ze starań bo prędzej czy później na pewno się uda!! :)
 
EWUNIAF- gratuluje kochana!!!!i Kto tym razem do Was dolączy-znacie pleć???jestes dla mnie ogromnym pocieszeniem :))

ZAPRASZAM Cie na watek trzecie dziecko i co dalej....w dziale Rodzenstwo.TAM jest bardzo ciepla ,rodzinna atomsfera i wiele mam z 3 ,4 dzieci:))
 
Ponoć ma być dziewczynka (to będzie Hania) :) nasza Kasia juz sie doczekać nie może...! bardzo dziękuję za ciepłe przywitanie. przydadzą mi się rozmowy z innymi mamami o problemach macierzyństwa, zwłaszcza że siedzę teraz w domu na zwolnieniu (jest ze mną Michałek) Jestem jedną z tych mam które ciężko znoszą brak pracy :)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry