reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Sol, nagapalma ... dzięki !!!

rzeczywiście tym razem udało się dość szybko :rofl2: działaliśmy w sumie od marca, ale pierwszej owulki doczekałam się dopiero w sierpniu...więc w zasadzie za 2 podejściem:-)

wygląda na to, że swój limit rozczarowań i negatywnych testów wyczerpałam przy pierwszym dziecku ;-)

Sol, u nas też pogoda do bani :wściekła/y: a mnie na dodatek czeka dentysta, więc nie za fajny dzionek się zapowiada ...
 
dzien dobry

jaewa- zyje zyje ale zabiegana strasznie jestem.. ostatnie przygotowania do slubu, rodzinka sie zjechala... i nie mam na nic czasu..

jol- GRATULACJE!!! ogromnie sie ciesze :D

sol- jak samopoczucie? mam nadzieje, ze dajesz rade i czujesz sie lepiej... buzka dla Ciebie :)


ewcia- pieknie to zrobilas.... az mnie ciary przeszly po calym ciele... tak czesto nie doceniamy to, co dostajemy od Boga... a tu wokol tyle bolu i cierpienia.... sciskam Cie mocno kochana....

przepraszam, ale nie mam czasu WAs doczytac... pozdrawiam wszystkie z osobna i zycze duzo zdrowka i cierpliwosci...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam porannie
u mnie po wczorajszym badaniu szystko dobrze, lekarz powiedziała, że moge spac spokojnie...

ewcia tule do serducha i (*) dla Maciusia
Jol gratulacje :)

wszystkie pozdrawiam i ściskam
dziś wracamy do siebie po 13stej mamy samolot...

do napisania wiec...
 
Witam!
Wczoraj miałam wizytę i lekarz wykrył mi polipa w miejscu po laseroterapii nadżerki. Podczas badania poszła krew. I od wczoraj nie mogę o tym przestać myśleć. Lekarz powiedział, że wszystko jest w porządku, ale i tak przepisał mi luteinę ( tym razem wzięłam dopochwową bo tej pod język już nie mogę ble), przepisał też clotrimazolum w związku z niewielkim zapaleniem. Nie wiem co myśleć o tym polipie i skąd on się w ogóle wziął.
 
Witam Kochane!!!!
EWCIA - (*) dla Maciusia!!!! 3maj sie Kochana!!!! Filmik - ach....Ta piosenka zawsze wyciska łzy z moich oczu...
JOL - gratulacje!!!!
Ja jutro ide na druga betke, czuje sie super tylko ten sluz wkurzający....cały czas chodze do wc czy wszystko ok, musze sie przyzwyczaić:-D:-D:-D
 
witam,

asmi, nie przejmuj się. Ja miałam polipa w pierwszej ciąży. Lekarz mi go przebił niechcący podczas wizyty, poleciała krew i tyle. Nie przejmować się.

jaewa, Maggy miło was widzieć zaganiane cieżaróweczki.

A właśnie gdzie Mary-beth ????????????????????? co u ciebie słoneczko ?

JOL, wielkie wielkie gratulacje, a przede wszystkim podziwiam, bo masz maluszka w domu i pewnie łatwo nie będzie.
sama mam te obawy.
 
Witam dziewczyny znowu po przerwie ...

miałam w ogóle nie zaglądać na forum dopóki nie skończę pisać magisterki, ale nie wytrzymałam :zawstydzona/y:

w poniedziałek zobaczyliśmy na teście 2 krechy ... druga blada, ale jednak była :-) dla pewności zrobiłam betę i wyszła ładna, więc wszystko wskazuje no to, że będzie nasz upragniony, drugi bobas !!!

także chyba moja kolej na fluidki
~
~~
~~~
~~~~
~~~~~ ...

Sol, widzę, że u Ciebie będzie druga dziewczynka !!!!!!!! super !!!
ewcia (*) dla Maciusia ... filmik chwyta za serce !!!
jaewa, powodzenia w poszukiwaniu chatki !!!
monia26, super, że masz dobre wyniki i &&&& żeby @ jednak nie przyszła !!!!!!!!!
szczęśliwa, ooo ... u Ciebie widzę dzidziuś też się ujawnił !!! gratuluję syneczka :-) a brzusio śliczny !!!!!! i jaki już duży :rofl2:

tyle doczytałam ... a teraz zmykam, bo mała wzywa do zabawy ;-)

gratulacje :)


ewcia - [*] dla Maciusia - film odzwierciedla ból i tęsknotę bidulko ...
 
reklama
MAJECZKO - jak sie czujesz kochana ciężaróweczko???? My to prawie leb w łeb:-D Ja mam strasznie wyczulony węch... i cycole coraz bardziej daja sie we znaki:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry