reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
musia -prawda jest taka, że im dłużej to trwa, tym bardziej wierzę, że się nie uda ... Mimo wszystko dziękuję, że we mnie, znaczy w nas wierzysz ...

wisienko - dzięki Ci kochana, wiesz o co mi chodzi i co czuje ...
 
reklama
dziewczyny kochane wiem, że jesteście juz zmęczone tym staraniem się i ciągłym rozczarowywaniem. I rozumiem was. Ale moja siostra starała się o dziecko 2 lata. Brała już chyba wszystko i clo i monitorowane cykle i różne inne udziwnienia. Z czasem zaczęła tracic wiare w to, że kiedykolwiek będzie miała dziecko. A jednak Piotrus sie urodził, po 2 latach "męczarni" cały i zdrowy. Dlatego nie traćcie wiary i nadziei. Te dwie rzeczy są najważniejsze. Wiem, że jest wam ciężko, ale ja mimo wszystko w was wierzę i bedę się za was modlić. Trzymajcie się kochane. :)
 
palemko musimy po prostu walczyc i wierzyc, że sie uda, ze dobrze sie skończy, ze jest nadzieja. Mi tez cięzko, denerwuję sie i popłaczę sobie. I myslę, ze przeciez wiedziałabym czy Dzwoneczek to synek czy córcia i ze niedługo byłby w moich ramionkach. A teraz, zeby przynajmniej było dobrze, zeby cykle były równe... Nic nie jest jak powinno. Ale ja się nie poddaję i ty też bądz silna i mama i mary i mlidam i wszystkie , które czekają już tak długo...
No nic ja do łóżeczka brykam. 12h pracy to dla mnie nawet za duzo. Miesiąc jak zwykle cięzki a nawet bardziej niz ciężki.
musia dziekuje za wsparcie. Ja też czekam juz długo, za długo......
Szczypawki
 
nagapalmo moja koleżanka o córcię starała się 2 i pół roku. główka do góry!!! pisze to ktoś kto stara się w sumie ponad 3 lata w tym 2 miesiące po dojściu do ładu z tarczyca...i się nie poddaję.wierzę że sie uda bo:
-wiem ze będę dobra mamą
-wiem że mój m będzie dobrym tatą
-bo na to zasługujemy
-bo jeszcze malenstwa nie mam a juz je kocham
-bo pragnę żeby mała/mały byli naszą wspólną,lepsza wersją ;)
 
wisienka, musia i nerwusek - biore sobie do seca , to co napisłąyscie i z tym kładę się spac ... może pomoże ... Ale jak znam życie rano obudzę się z @ i wszystkjo znowu straci sens, ale na parde dni, potem znów rozbudzi się nadzieja i tak na okrągło ...

Dobranoc kochane kolorowych snów, w końcu wszystkie się doczekamy, musimy, zasługujemy !!! :tak:
 
pa nagapalma :) Nawet jak przyjdzie @ to nie trac nadziei :)

Ja też ide spac, jutro do pracy musze isc znowu ;/ Całe dnie mam zabiegane, czas dla siebie mam dopiero gdy Patryk sie spac położy. Trzymajcie się. Kolorowych :)
 
[FONT=&quot]
d045.gif

Dobranoc
[/FONT]
 
Witam Kochane,

Wy juz pewnie wszystkie mykacie do lozek....Ja ostatnio rzadko zagladalam ale szukamy teraz tej chalupy i zajeci bardzo jestesmy bo do gora 2 miesiecy bysmy chcieli sie wyprowadzic. Jutro znowu jedziemy ogladac jeden dom....
Mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze, ze nie opuszcza Was pozytywne myslenie a zafasolkowanym nie dokuczaja zbytnio uroki ciazowe :)
Nagapalma, Wisienka bedziecie juz wkrotce cudownymi mamusiami ja trzymam &&&& :) no i za nasza Mame i inne niezafasolkowane oczywiscie tez!
Ja czuje sie dobrze, wymioty mnie nie mecza tylko piersi bardzo bola i sa wieksze i wieksze... :p Spac moge caly dzien ale w nocy mam problem z zasnieciem czasami.
Ewcia, Ewelinka ciesze sie strasznie ze fasolki pieknie rosna :)
Monia55 Kochana przykro mi ze tak wyszlo z Twoim mezem ale wiem ze sobie poradzi :) Bedzie dobrze :)
Szczesliwa sliczny brzuszek :p Widze ze Ty takiej budowy jak ja jestes :)
Gratuluje serdecznie wszystkim zafasolkowanym!!! Kyra, Monisia Gratulacje!!!
Sorbus, Zapmarta poglaszczcie brzuszki od eciotki :)
Dziewczymy wiecie co u Maggy? Miala miec slub itp... ale chyba dawno tu nie pisala?Marybeth tez sie jakos ostatnio nie odzywa :(
Jezeli ktoras z Was pominelam wybaczcie ale wiedzccie ze jestescie wszystkie w moich myslach :)
Spijcie dobrze, ja biore sie za rolady na obiad bo mnie naszlo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry