reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja tez rodziłam naturalnie - i podobnie do MARTY wstałam po 4 godzinach pod prysznic, no i OPR od poloznych:tak::tak::tak:ze za wczesnie..ale ja sie super czułam:-D U nas dziecka nie dają - tzn. jest jesli sie chce ale przez wiekszosc czasu jest na noworodkach - na karmienie tylko przywożą:crazy: Normalnie chory szpital - dzieci zawiniete w kokony..masakra normalnie...
 
reklama
Ja też bym chciała rodzić naturalnie, mam nadzieję, że będę mogła.

Dziś byłam u koleżanki, która urodziła w zeszłym tygodniu. Miała rodzić naturalnie, ale trzeba było cesarkę zrobić, bo się po wielu godzinach okazało, że się dziecko zaklinowało. Ale czują się dobrze, tylko mama zaziębiona, więc tylko chwilę byłam, żeby coś od niej nie złapać. A synek absolutnie obłędny. :D

Sol - fanie, że się Emilcia tak ładnie pokazała. :)

KrólowaFal - kciuki za betkę, daj znać jak najszybciej.

Kyra - super wyraźna druga krecha. :) Rób suwaczek. :)

Ewula - skoro nie ma @ zawsze jest nadzieja. A hormonów w ciąży się nie bój, pewnie dostaniesz tylko progesteron na podtrzymanie i wszystko będzie dobrze. :) A teraz Ci coś przepisał, jakby @ jednak przyszła, wspomagająco na następny cykl? Bo jak są problemy z hormonami, to chyba jednak trzebaby było wcześniej zacząć działać, niż dopiero w ciąży...

Ewcia
- hhheeeeeejjjjj! :D Super, że się pojawiłaś. :) Już masz prawie 10 tydzień, wow!

Szczęśliwa - ależ ślicznie wyglądasz! :D

A ja bym sobie zjadła barszcz z uszkami... mmm... Chociaż dziś mnie głównie ciągnie do koktajlu bananowego.
 
EWELINKA- cześć i czolem babeczko kochana!!!
KRAKOWIANKA- powitać:)
KROLOWA FAL- zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&...i czekamy tu razem z Tobą na wyniki-zaraz 15.00 a Ty jakos tak wychodzisz z pracy ,co ???i jak czekolada-podzielisz sie czy juz zjadlaś??? :):):)
 
Marylka- :**


Krakowianka-
hej:-)


Różnie to bywa z tymi cesarkami...
Ja np. wstałam po ponad 24h ale to tylko dlatego, bo odłączyli mi cewnik i siusiu mi się chciało...
Dobrze, że K. był ze mną w łazience, bo bym upadła, ale to dlatego, bo miałam silne leki na spalenie pokarmu...
Tyle, że ja miałam inną sytuację i nic mi się nie chciało...
Kazali mi chodzić, ja leżałam bo miałam ich głęboko w du***
Na szczęście rana goiła się dobrze, nic się nie paprało, w 7 dobie ściągneli mi szwy i puścili do domu...
Niestety porobiły się zrosty, ale i ich się pozbyłam po jakiś ponad 2 miesiącach...
Eh... Nie wierzę, że to już będzie rok...:-:)-(


A tyle opinii na temat porodów ile Kobiet... :))
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki!

Moja biopsja ok!!!!! Wyniki bardzo dobre, a z posiewu mojego M wyszło, że ma jakąś bakterię Staphyloccocus (coś takiego) i prawdopodobnie ona osłabia nasionka. Przepisał antybiotyki, kazał brać witaminki i za 2-3 mce powtórka badań . Czy wiecie co to takiego ta bakteria? Podobno to nic strasznego (mój lekarz tak mówi) i da się normalnie wyleczyć.

U mnie 2 dzień nie ma @. Hmmmm! Ach, ta nadzieja!

ewelinka, cieszę się że wszystko ok, a mdłości to dobry znak :) Trzymam kciuki za Twoją dzidzię :)

monisia, piękna betka :)))) gratulacje!!!!!
 
reklama
Dzień dobry Kochane
Już myślałam, że do Was dzisiaj nie zajrzę bo od rana przytulam się do kibelka i teraz dopiero mi troszkę przeszło... Tylko boje się cokolwiek zjeść i wpycham w siebie chrupki kukurydziane... A takie pyszne spaghetti czeka w kuchni... ale chyba dopiero po spacerze się odważę... Ciekawe co ten mój dzidziulek dzisiaj wyprawia, że tak mnie przetrzepuję:eek:

Czekam na Miśka i chyba na spacer jakiś pójdziemy.





 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry