reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
KROLOWA FAL szkoda, że tak wyszło;(ale nie martw się...trzymam kciuki za następny cykl!!!
MONIA gratuluję Twojego dobrego wyniku i dobrze, że już wszystko wiadomo, co u męża, bo jak zje te tabletki to macie zwiększone szanse:) i pewnie się uda!!!
Jak tak Czytam o tych szwach, porodach, cesarkach to mnie aż dreszcze przerażenia przechodzą...mam nadzieję, że dorosnę do tego i nabiorę odwagi:)
Kiedy Waszym zdaniem powinnam iść do ginka? Jak najszybciej, czy poczekać jeszcze parę dni? A on da skierowanie na betę, czy mam sama iść już w tym tygodniu? (pytam, bo to moja teściowa robi badanie...a narazie kobieta jeszcze nic nie wie i najchętniej zostawiłabym ją w tej nieświadomości jeszcze z miesiąc...:)
 
reklama
hej ho !!!
krolowa - przikro mi, kurde jak mnie to wkurza:wściekła/y:, wiem co czujesz ...tulam kochana:tak:

monia- a jaki mial męzus ten posiew, bo moj ma jakis spermiogram, to na tym mu wykryją też czy nie jakby co taką bakteryję ?

mama - czesc mamciu, ja włąsnie wróciłąm ze sklepu kupiłąm sobie kiloooo słodyczyyyyy
i wcinam :szok: @ dalej nie ma ... hiiii głupia, mogłaby juz przyjsc:angry:

kyra - witaj przyszła mamooo, Ty wogóle masz jakies objawy fasolkowe koleżanko?

misia monisia ewcia - heloł


cos miałam napisac jeszcze komus, ale se zapomłam :cool: kork ze mnie
 
Ostatnia edycja:
Hej Laski!!!
Od czterech dni jestem mega przeziębiona, dzisiaj juz lepiej się czuję, jutro chyba wracam do pracy.

W tym cyklu pomagam sobie testami owulacyjnymi, robie je co drugi dzien.

Pozdrowienia z bardzo zimnych Mazur





 
monia- a jaki mial męzus ten posiew, bo moj ma jakis spermiogram, to na tym mu wykryją też czy nie jakby co taką bakteryję ?

kyra, spermiogram to ogólne badanie nasienia. Mój M miał takowe 2 tyg. temu. Wyszło, że ma obniżoną ilość i jakość plemniczkówi na dodatek podwyższoną nieco ilośc leukocytów. Dlatego lekarz zlecił posiew, który mówi czy są jakieś bakterie, stan zapalny itp. No i dziś odebrałam wynik i jest ta bakteria - Staphyllococus ssp. koagulazoujemny. Niby niegroźna i do wyleczenia. i ona jest prawdopodobnie przyczyną obniżenia tych parametrów w nasieniu. Sam spermiogram Ci nie powie, czy posiew jest jałowy czy jest jakaś bakteria.
 
NAGA żaden kork:) ja też sobie zapominam do tego stopnia, że dziś robiłam sobie notatki, jak nadrabiałam BB, a i tak nie wszystkim odpisałam:)
MISIA czytałam, że jakiś egzamin Ci się nie udał...nie przejmuj się, jesteś mądra dziewczyna i poprawisz, a najważniejsze to dobrze rozplanować naukę, żeby każdego dnia trochę przerobić i wtedy nie ma zaległości i wszystko się utrwala:))- pamiętam jak miałam kiedyś w jednej sesji 13 egzaminów- na koniec nie wiedziałam jak się nazywam:)ble przykre wspomnienie. I współczuję kibelkowych przytulanek...ciekawe czy i mnie to dopadnie...
 
NAGA moje objawy? Narazie marne...najbardziej zwraca moją uwagę ból piersi, nawet jak śpię to mnie bolą...troszkę mi się dziś kręciło w głowie jak sprzątałam i lekko boli mnie w podbrzuszu...chyba muszę jeszcze poczekać na powazniejsze objawy:)
MONIA nic nie szkodzi:)

ZIZI witaj! Przeczytałam sobie że jesteś naga zamiast mega:)) i się zdziwiłam:))
Trzymam kciuki, żeby po testach owul. się udało!!!
 
Ostatnia edycja:
monia - hahaha ale się uśmiałam. Jestem meeegggaaaa !!!

zizi - no co Ty test ? Dobra jesteś, po co - ja nie mam żadnych objawów, nawet mnie cyc nie boli, a to objaw podstawowy !!! Szkoda kasy , ja juz testó narobiłam wiele, juz taka "łatwa" nie jestem hiiii , a tak na powaznie, to po ponad roku staran , zapomniałąm co to testy ....

buuuuuuuuuuuuu, no i sie obżarłam tych słodyczUF i co i chyba żygne - jak misia hihihi
 
reklama
Nagapalma - fluidki, łap: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ !

Monia_26
- no to najważniejsze, że już wiadomo, co nie tak jest i jak temu można zaradzić. :) A kiedy testujesz?

Misia - witaj w klubie... ja mam nawrót mdłości od wczoraj.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry