reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
kurde ale produkujecie aż trudno was dzis nadrobić a jak mi towar przyjdzie to już wogule nie dam rady :(
a umnie królują pomarańcze :) i banany :) i kiszona kapusta :) mmmmmmmmmmmm

i nie pamietam co wam miałam odpisać ehhhhhhhhhhhhh
 
Monia - no to wszystko gra jak masz taki śluz :):)
Ewcia - ja tam wole normalny poród :):) ostatnio od kumpeli kumpela mówi no co ty poród nic nie boli nie ma sie czego bać ( a potem sie okazalo że miała cesarkę ) to nie ma sie co dziwić ze nie bolało he he
Marylko - u mnie etap kiszonasów już sie skończył .... ale dalej sie coś kwaśnego chce ....:)
 
Ostatnia edycja:
Sol a nie napisałaś mi czemu miałaś wątpliwości czy będzie dziewczynka - ostatnio gin nie byl pewny czy myślałas ze cos sie zmieniło ??

Lili - beta to najlepsze wyjście w tej chwili będziesz jak pisała mama pewna na 100 %
 
Szczęśliwa- cesarka jako sam poród, to nie boli, bo nic się nie czuje,
ale potem jest gorzej... to fakt...

Ja boję się najbardziej przy normalnym pęknięcia macicy, nie patrząc to będzie półtora roku od poprzedniej cesarki i dlatego wybieram cesarkę, bo mam takie prawo sobie wybrać :))


No to posprzątałam. Jeszcze wrzucę pranie i wsio na dzisiaj...
a od piątku zaczynam się brać za generalne porządki, bo ostatnio to chęci brakowało...
 
Ewcia widze ze sie już lepiej czujesz i super bardzo sie z tego ciesze :) moja Ty kochana dzielna i waleczna kobieto :) trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki :)
 
Ewcia - pewnie jak masz takie obawy a możliwość cesarki też to lepiej żeby nic sie nie stało ...fakt później sie pomęczysz .... tylko nie przesadzaj z tymi porządkami kochana :)
 
Ewcia widze ze sie już lepiej czujesz i super bardzo sie z tego ciesze :) moja Ty kochana dzielna i waleczna kobieto :) trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki :)

Muszę się za coś wziąć wtedy mniej myślę...
No i przede wszystkim muszę się trzymać dla Kropeczki i dla Męża...


Szczęśliwa- spokojnie, nie przesadzam...
Każdego dnia coś innego, nie to, że całe mieszkanko naraz...
 
widzę ze o CC rozmawiacie i naturalnym porodzie - jak nie ma wskazań to lepiej jak sama nazwa wskazuje naturalny poród - ale 1,5 roczny odstęp od poprzedniej CC jest jednym ze wskazań właśnie bo nie wiadomo czy by macica nie pękła - więc Ewcia dobry wybór :tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry