reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Martuś - wiem że tak bedzie :) i tego poruszania w brzuszku też bedzie brakować ..... mój mały ma położenie główkowe ....czyli takie jak powinien mieć :):):) ....
Misia - Ja pamiętam że jak zaczął kopać to na początku w ciągu dnia nie czułam go prawie wcale wieczorami jak sie po kąpieli położyłam to wtedy .... a teraz to kopie kiedy ma na to ochote ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej..
Ja się dziś okropnie czuję, kręci mi się w głowie i jest mi niedobrze, więc szybko wracam do łożka ;(
Trzymajcie się :)
 
cześć ja tez jakos tak bez weny dziś :-:)-:)-(

Monisia
a dzis robiłas testb ??

Szczęśliwa
witaj - to juz wszystko z grubszych rzeczy masz dla Xaviera ?? A powiedz mi nie boisz się ze nie zapisza ci go przez X i V u nas w mieście nie chcą i robia problemy tylko takie jak kalendarzu - ehh

Marylko - własnie też się zastanawiam nad materacykiem jaki kupić

Co do pokoju ( dzięki Wam wszystkim za pomoc w podjęciu decyzji)
:tak::tak:
Zdecydowaliśmy z mężem ze narazie dziewczynki bedą miały pokój razem - spytałam Mai i ona chce miec z Patrycją razem - juz zażyczyła sobie nawet nowa firankę z hanną montaną
Firanka HANNAH MONTANAH (1250083348) - Aukcje internetowe Allegro
Generalnie wyszło tak jeden pokój nasz, najmniejszy, jeden dziewczynek(średni) i salon wspólny myślę ze sprawiedliwie ;-):tak:
 
szczęśliwa, a jak już będzie po wszystkim, to zobaczysz jak ci brzuszka będzie brakowac. Ja tak miałam...
Mój synio tak się ułożył teraz że mam skopany pęcherz i czekam aż się książe przesunie troszkę.

Najgorsze, że drugi dzień podbrzusze mnie bardzo boli. Magnez nie pomaga ani trochę...
oj to niedobrze oby szybko Ci przeszło :)

Bunia no też sie śmiała z tego podpisu suwaczka i kochana jak ty wytrzmasz bez neta?? nie no dasz rade :)

wiecie co jestem szurnięta jaki wózek dla dzidzi to już prawie wiem bo mam 2 faworytów - a to już nie duży wybór ale na allegro oglądam cały czas bliźniacze :) szurnieta chyba już jestem całkiem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oj to niedobrze oby szybko Ci przeszło :)

Bunia no też sie śmiała z tego podpisu suwaczka i kochana jak ty wytrzmasz bez neta?? nie no dasz rade :)

hmm... no trudno mi będzie, ale cóż- w sumie i tak bym nie miała czasu pisać, bo jutro od rana jedziemy walczyć, w sobotę też zawieźć drobnicę póki busem nie przyjedzie. przewieźć i wnosić te duże rzeczy, no i niedziela pewnie upłynie też na przewożeniu resztek, rozpakowywaniu itd.

sorbuś ja myślę, że wspólny pokój jest ok. my w mieszkaniu też mieliśmy 3 pokoje- rodzice mieli do spania, jeden był salonem a trzeci (mały) mialam wspólnie z bratem. do 12 roku życia byłam z bratem w pokoju. potem się zrobiło remont, dostaliśmy swoje pokoje, a rodzice kupili sobie rozkładane łóżko i spali w salonie :tak: i też nie narzekam. wkońcu i tak wychodziło, że tam tylko razem spaliśmy, bo u rodziców w pokoju rozwiązywaliśmy zadania ze szkoły albo graliśmy na pegasusie :-D raczej się ze sobą nie bawiliśmy- chociaż zdarzało się, że zmuszałam brata do bycia tatusiem moich lalek ;-)

ale ja wam wszystkim zazdroszczę :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

większość już w ciąży, niektóre z kolejnym, a ja znowu niewypał :-( i tak mi się smutno robi trochę jak czytam co u was- co nie znaczy że wam np. źle życzę (żeby nie było, że mylę zazdrość z zawiścią ;-) ) ale jak tak czytam o ruchach, mdłościach itp. to bym też bardzo chciała. a nie wiem czy kiedyś się doczekam :-:)-(
 
Sorbus - mam już dla Xaviera :) a co do pisowni pracowałam w Urzędzie Stanu Cywilnego i nie ma z tym problemu u nas :) jak byłam ostatnio na odwiedzinach to też mi powiedziały ze żaden problem ....:)
Marylko - wariacie nie jesteś szurnięta ......:*:*
A powiedzcie odnośnie łożyska - ja mam na ścianie przedniej czyli co?? Bo jakaś niedouczona jestem :p:p:p
 
hej
ja tylko na chwile, mam kupe roboty, korzystam ze siesty malego!

bunia : doczekasz sie, zobaczysz! glowa do gory!

misia : znaim poczujesz wyrazne kopanie, bedziesz miala najpierw takie dziwne, niewyrazne gilganie, jakby ktos ci smyknal po skorze palcem powolnie, ale tak dziwnie, od srodka, gleboko... ja za tym wrazeniem osobiscie nie przepadalam, wolalam wyrazne kopniaki :) a w ogole to chcialam wam wyslac moje zdjecie z koncowki coazy ale nie umiem wstawiac zalacznikow miniaturek, wiec moze ktoas na PW podac mi maila?
 
Aguś a no to dobrze - nas wredne baby sa i tyle

Bunia
- na pewno sie doczekasz zobaczysz
 
cześć ja tez jakos tak bez weny dziś :-:)-:)-(

Monisia
a dzis robiłas testb ??

Szczęśliwa
witaj - to juz wszystko z grubszych rzeczy masz dla Xaviera ?? A powiedz mi nie boisz się ze nie zapisza ci go przez X i V u nas w mieście nie chcą i robia problemy tylko takie jak kalendarzu - ehh

Marylko - własnie też się zastanawiam nad materacykiem jaki kupić

Co do pokoju ( dzięki Wam wszystkim za pomoc w podjęciu decyzji)
:tak::tak:
Zdecydowaliśmy z mężem ze narazie dziewczynki bedą miały pokój razem - spytałam Mai i ona chce miec z Patrycją razem - juz zażyczyła sobie nawet nowa firankę z hanną montaną
Firanka HANNAH MONTANAH (1250083348) - Aukcje internetowe Allegro
Generalnie wyszło tak jeden pokój nasz, najmniejszy, jeden dziewczynek(średni) i salon wspólny myślę ze sprawiedliwie ;-):tak:
Nie kochana nie robiłam!!!! dziewczyny radza czekac do jutra!!!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry