reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wrrrr Ewelina, taką noc mi zaserwować :-p Ach ważne, że Dzidzia ma się dobrze, zobacz gdzie Cię wypatrzyłam ;-)
 
reklama
Cześć:)

Ewelinka to dobrze że wszystko ok:) I masz chyba bardzo fajną tą panią doktor co? No i oczywiście mam nadzieję że tym razemwszystko będzie dobrze przez następne 8 miesięcy!!!

Jaewa faceci zawsze się wzruszają w takich chwilach... Ja narazie strasznie tego nie lubię jak wychodzą tacy rozanieleni i ze świeczkami w oczach z gabinetu usg... Bo przeważnie mam takie szczęście i się natykam czekając na swoje usg... zawsze mi przykro wtedy...
No ale fakt że oni tak sentymentalnie reagują:)) Oby S. utrzymał ten zapał do wspólnych wizyt:)

Created ja mam jakąś lutkę w domu, ale doktorek mi ją przepisał jeszcze w styczniu i musze zobaczyc czy wogóle ja otworzyłam i czy się nadaje. Jeśli tak to ci wyślę tylko podaj adres na pw.

A ja cóż.... Spać:( I jakoś tak szaro i pochmurno za oknem i nic się nie chce... z mieszkanka nici bo jednak facet wolał kogoś kto nie ma pralki lodówki i mebli. Tak myślałam że nie będzie mu się chciało swoich wynosić i w sumie się nie nastawiałam no ale to jednak jakoś tam przykro... Teraz nas czeka niemiła rozmowa z nasza właścicielką... Bo od jakiegoś czasu zaczęła sobie naliczać coraz więcej a nie pokazuje nam żadnych rachunków... Bo niby zapomina przynieść. Teraz musze jej bardziej stanowczo powiedzieć....

Miłego dnia:)
 
Lilijanna, :-D:-D:-D:-D Kochana Istotko :-)

Monia, doktorka przednia...na prawdę mogę z nią tak "po ludzku" porozmawiać, odpowie na kazde moje pytania, wątpliwości - nawet te najgłupsze :-D Co najważniejsze...interesuje sie pacjentką!!! :tak:
 
witam

dlugo mnie nie bylo, ale mam mnostwo zalatwien i coraz mniej czasu.... w weekend przyjezdza rodzinka na 10 dni wiec juz w ogole bedzie jazda :D

gratuluje wszystkim nowym zafasolkowanym... a ciezarowkom- wytrwalosci i jak najmniej bolu :)

milego dnia
 
Witajcie Kobietki...
Sorka, że dopiero dziś odp., ale wczoraj po wizycie byłam tak padnięta, że zaraz kierunek łóżko i do rana spałam, jak zabita...

Zatem tak....
Szyjka i macica, jak najbardziej "ciążowa" :-D Pani Dr była na prawdę delikatna, badania nie czułam wcale... dostałam jakieś czopki do d*** rozkurczowe :zawstydzona/y:, luteinę oraz zastrzyki w brzunio Clexane. W sobotę kolejna wizyta - usg - byłam zaskoczona, że tak wcześnie, ale dr stwierdziła, że po Betce wnioskuje, że może być "cosik" widać... (?). Poza tym chce mi zrobić raz jeszcze krewekę na "przeciwciała kardiolip."
Czuję się dobrze....żadnych plamień...czasem jajnik mnie "zarwie", czyczki nadal bolą, a właściwie pieką...jestem happy!
hej kochana no i super że wszystko ok i że dała Ci różne leki :) na pewno będzie dobrze :) a i ja też w sobote ide do lekarza :):):) mam nadzieje ze już coś zobacze albo usłysze serducho :) zobaczymy
witam

dlugo mnie nie bylo, ale mam mnostwo zalatwien i coraz mniej czasu.... w weekend przyjezdza rodzinka na 10 dni wiec juz w ogole bedzie jazda :D

gratuluje wszystkim nowym zafasolkowanym... a ciezarowkom- wytrwalosci i jak najmniej bolu :)

milego dnia
hej kobiecinko ale na sówaczku i w brzusiu Ci dzidziuś pieknie rośnie :) właśnie a co do brzusia to może wstawisz jakieś nowe zdjęcie ?? i mam nadzieje że pobyt rodziny cie nie wykończy :)

Acha Ewelina super że takie dobre wieści od doktorowej :):):):)


a ja dziś mega nie wyspana bo zasnełam o 20 ale o 21 zadzwonił mój głupi kuzyn i tak mnie rozbudził że dopiero zasnełam ok 1 w nocy wrrrrrrrrrrrrrrr idiota
 
Marylko kochana :) no rosnie rosnie :D nie moge uwierzyc, ze to juz 16-ty tydzien :)
a brzusio.. coz.. juz mam 99cm w pasie, waga 58-59kg wiec... przybywa mnie coraz wiecej :) czuje sie i wygladam jakbym polknela pilke.. :D
zdjecia postaram sie jakies wkleic, ale najpierw musze je zrobic :D moze dzisiaj, albo jutro.. bo nie wiem, o ktorej dzisiaj wroce do domu.. ech..

a Ty jak sie czujesz? mam nadzieje, ze nie chorujesz :)
 
Maggy u Ciebie nie jest źle z tą wagą ani obwodem ja na starcie mam 69 kg - wem wiem troche za dużo ale jak sie wcześniej nie chciało dupska ruszyć zeby zrzucić to teraz musze uważać żeby za bardzo nie przytyć bo bede wyglądała gak godżilla :)

a ja sie czuje superowo tylko dziś niewyspana lekko no i jak wczesniej nie miałam ochoty na słodkie tak już mi ona wróciła :) i jem wszystko zarówno kiszone jak i słodkie -dziś była rozpusta bo wciagnełam ciastko francuskie z brzoskwiniami posypane pudrem - jeszcze na ciepło mmmmmmmm pychota
 
Hej Kobietki:-)
Słuchajcie, w końcu skończył się u nas remont pokoju i przedpokoju:szok: Prawie 4 tygodnie trwał:szok: Ale jestem bardzo zadowolona, podoba mi się:happy2:
Dzisiaj zakupiłam testy owulacyjne, olej z wiesiołka i tabletki castagnus:-)
Łapię się już wszystkiego.... tak bardzo chcę być mamą:-(
ZIZI- fajnie,ze juz remont zakończony;-)ja tez sie lapie wszystkiego ,wiec Cie rozumiem:tak:bedzie dobrze!!

MARYLKA,MAGGY,EWELINKA,CREATED i reszta babek -heeelooo,pogoda do bani-biore sie dalej za pożadki.
 
reklama
mamcia jak skończysz to i u mnie by sie przydały porządki :):):):):):) jak znajdziemy jakiegoś gościa to ok 20 października planuje remont ścian a do końca roku zrobić szafe wnękową w naszym pokoju a w dziecinnym zostanie ta co jest (bo byłych właściecielach mega pojemna a nieduża tylko że kolor ma blady róż :) ale ładnie okleimy i na razie może być a jak dziecko podrośnie to sie kupi porządne meble bo wcześniej to i tak nie ma co zwłaszcza jak odziedziczy po mamie sztuke malowania po meblach :) -ja malowałam łóżko rodziców żeby im nie było smutno spac hahahaha )


Maggy no sama bym jeszcze jedną taką wciągneła ale już ni mam :( mogłam kupić dwie :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry