reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wisnieka kochana dziekuje:*

Ze spaniem nie mam problemow ale moj S zawsze wychodzi o tej godzinie do pracy to mu sniadanko przygotuje:tak:
Samopoczucie dobre tylko spac moge caly czas....
Jeszcze raz dziekuje Ci za karteczke:tak:
Slodkich snow Slonce, ja zaraz tez ide sie legnac jeszcze:-D

Zizi :* Tobie zycze tez takich chwil jak najszybciej! I wszystkim tutaj dziewczynom :*

Ok lece sie polozyc.... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam :)
Ewelinka - No mnie też, ale boli już mniej i rzadziej, mam nadzieję, że ustanie, bo się nim martwie. A o piersiach nie wspominaj :( Ja już nie dźwigam, najcięższe co dzisiaj podniosłam to 2 kg butelka :p
Monia - dziękuję:)
Nagapalma - Sama w to nie wierzę :D
Majqa - SERDECZNE GRATULACJE !! Ja to wiedziałam :D
Jaewa - Gratuluje, ja też w 8 tyg wybiorę się prywatnie, żeby Fasolcię zobaczyć:)
Krakowianka - Nie zawsze to jest możliwe, bo muszę niestety pracować ( jestem tutaj za krótko i jak nie przepracuję 26tyg nie będzie przysługiwało mi macierzyńskie)
Mama - Trzymam kciuki za starania :)

Poza tym... chyba będę miała sprawę, do któreś z Was....
Która ma dostęp do luteiny, mogłaby mi kupić i wysłać?
Pokryję wszystkie koszty..
W tym kraju, nie mogę liczyć na żadną pomoc, do 12 tyg, bo dla nich, do tego czasu ciąża zwyczajnie się nie liczy...
 
Created dziekuje :) I trzymam &&& za Twoja wizyte :) Co do luteiny nie pomoge bo u mnie chyba jest podobnie. Jutro ide do lekarza to sama z ciekawosci zapytam.
Sprobuj duzo lezec jak Cie brzuch boli...Chociaz ja pamietam ze mnie tez na pocztaku bolal, nawet teraz rzadko ale czasami pobolewa...
Ok lece do lozka :)
 
No :)
Właśnie tu się nie dostanie, bo po pierwsze to na receptę a tu żaden lekarz mi nie wypisze, a znajomości nie mam :/
Chciałam poprosić kogoś z Polski, ale rodzinie nie chce jeszcze mówić, a moje znajome,znajomi, nie mają dostępu do takiego czegoś..
Ja zadzwonię i umówię się na wizytę, to aż w Manchester, ale czego się dla zobaczenia dzidzi nie zrobi :))
 
Dziewczyny Kochane!

Ja tylko krótko napiszę, bo to był dłuuugi dzień. Maleństwo ma się świetnie :D, ma już 6 cm, serduszko bije Mu 160 u/min. :) Na początku spało, a potem zaczęło rozrabiać. ;) Naprawdę... ULGA OGROMNA. A Wam dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, za dodawanie otuchy. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jakie to było dla mnie cenne i ważne. Jeszcze raz dziękuję!

Create
- rozumiem, ale proszę Cię, uważaj na siebie, na Was.

Jaewa - ja dziś się nie mogłam rozpłakać, bo Maluch się wiercił i jakby mi się jeszcze brzuch zaczął telepać, to już by lekarz zwariował. ;P ;) Ale trudno było się nie wzruszać... :D Poryczałam się po wyjściu z gabinetu. ;)

Dziewczyny... co z Misią?
 
Krakowianka strasznie sie ciesze razem z Toba :tak:
Wstalam na chwile bo moje dziecie glodne chyba bylo bo mnie od srodka ssalo:-D
Dostalas tez zdjecie? Ja mam swoje z fasoleczka :-)
Moj S Kochany tez sie rozczulil jak zobaczyl serduszko i idzie ze mna na nastepne USG:tak: Szkoda tylko ze musze czekac az 5 tygodni:sorry2:
Duzo zdrowka dla Ciebie i dzidzi :tak:
 
Jaewa - Mnie tez tak głod śsie :D
Jak tak z 3 godziny nie zjem.. mam dziwny smak w buzi, ciagle żuję gumy ;d

z ta luteina, nadal proszę :(
ide spac, o padam, dobranoc :*
 
Ostatnia edycja:
Kochane zycze Wam milego dnia:-D
U mnie zaczynaja sie powoli gorace dni:tak: Co do chalupy wynajmu wypelnilismy forme i czekamy....Ciekawe kogo wlascicel wybierze:dry:
OK lece nastawic rosolek bo mam na niego dzisiaj ochote:happy2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie Kobietki...
Sorka, że dopiero dziś odp., ale wczoraj po wizycie byłam tak padnięta, że zaraz kierunek łóżko i do rana spałam, jak zabita...

Zatem tak....
Szyjka i macica, jak najbardziej "ciążowa" :-D Pani Dr była na prawdę delikatna, badania nie czułam wcale... dostałam jakieś czopki do d*** rozkurczowe :zawstydzona/y:, luteinę oraz zastrzyki w brzunio Clexane. W sobotę kolejna wizyta - usg - byłam zaskoczona, że tak wcześnie, ale dr stwierdziła, że po Betce wnioskuje, że może być "cosik" widać... (?). Poza tym chce mi zrobić raz jeszcze krewekę na "przeciwciała kardiolip."
Czuję się dobrze....żadnych plamień...czasem jajnik mnie "zarwie", czyczki nadal bolą, a właściwie pieką...jestem happy!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry