reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Monisia ja w latach kiedy nie brałam tabletek ani plastrów nie miałam @ rok w rok w okresie wakacyjnym. Ani w lipcu ani w sierpniu. Właśnie z powodu temperatury i zmiany klimatu, wyjazdów. Ale wtedy nie czułam kompletnie nic, bóli podbrzusza, ani napadów gorąca, powiem więcej, czułam się super. Temperaturę mierzyłaś może?

Witam wieczorową porą i idę poczytać co nowego :-)
Nigdy nie mierzę, wiec to nie ma sensu!!!
 
reklama
mama boli jak zawsze- pisałam sobie jakiś czas pamiętnik z objawów przed @ i dziś dokładnie tak samo opisałabym ból, który był miesiąc i 5 miesięcy i 12 miesięcy temu pozatym już jestem na takim etapie, że wolę nie myśleć o testowaniu i czekaniu czy sie udało- po prostu jak pewnego dnia @ nie będzie dłuższy czas, to spróbuję zatestować i może się miło zaskoczę wyleczyłam się z niecierpliwego wyczekiwania i myślenia czy się udało, czy nie. po prostu po takim czasie już mnie nie zaskakuje przychodząca @
 
Nigdy nie mierzę, wiec to nie ma sensu!!!

No właśnie szkoda, bo teraz brak testu nie byłby takim problemem, wystarczyłby termometr ;-) Jedno jest ci teraz potrzebne, jeśli jesteś w ciąży, musisz być spokojna, stres może spowodować brak równowagi hormonalnej. Głęboki wdech, policz do 10 :-)

U większości kobiet w ciąży temperatura jednak wynosi powyżej 37 stopni, więc to może jednak jakoś cię uspokoi ;-) Może akurat jesteś w tej większości ;-)
 
ja uciekam spać- wypiłam kawę po 18, ale łamie mnie okrutnie. przekichana pogoda

dobranoc babeczki
 
MAMA dobranoc:-)

JA też zmykam bo mam na dziś dość - to łażenie po sklepach mnie zmęczyło...
a więc dobranoc i pchły na noc
 
Jak zmienialam klimat to z reguly okres mi sie spoźniał.W poprzednim miesiacu myslelismy że nam sie już udalo-cycki jakos inaczej mnie bolaly,podbrzusze wogle,przez pare dni bylo mi b.goraco albo b. zimno,nic po srodku.temp ciala mialam 36.6 a normalnie mam 35,5, okres spoznial mi sie 3 dni.jeszcze sobie myslalam ze skoro bylismy na wczasach 2 tyg. to odpoczelismy i cos z tego wyszlo.a tu nic ,tylko spozniony okres.
Dzis mam 22 dzien cyklu, wczoraj i przedwczoraj troche pobolewalo mnie podbrzusze jak na okres.dzis raczej nie.jak juz pisalam w tym cyklu owulacji nie wyczulam wiec nie mam pojecia kiedy powinnam dostac okres.mam jednak przeczucia ze za pare dni go dostane.juz sie ludze jak co miesiac.

Chcialam napisac ze juz sie nieludze jak co miesiac.troche podeszlam do tego na luzie.Malo w tym miesiacu sie tez staralismy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
MAJQA- to fajnie,ze sie konczy malpa jedna:tak:to teraz dawaj czadu z testami;-)a za ile kupilas te testy??;-)

SZCZESLIWA- cześć babeczko! no my tu z Toba czekamy jaka plec i najpierw sie czekalo na Wasze testowania a teraz czekamy na plec a potem na poród:tak:i tak wciąż do czegoś odliczamy;-)ja do środy odliczam az moje bąki pojda do przedszkola i wtedy troche odpoczne bo w taka pogode nigdzie nie wychodza od kilku dni pada i juz sie nuuudza w domu:baffled::baffled:

BUNIA- super ,ze kociaki maja sie dobrze:-)

zapłaciłam 13 zł + 8 zł koszt wysyłki ale to i tak tanio bo w aptece 1 test ciązowy kosztuje ok 9 zł

Dziewczyny !!!
Dzisiaj robiłam Betę i...
uwaga!!!
wynik

308!!!!!!!

jestem w ciąży!!!
padnę chyba ze szczęścia !!!!!!!!


aaaa !!!!:-)

super! gratuluję!

MONISIA- wiem,ze przezywaz-pewnie tez bym przezywala...moze znajdzecie jakies centrum handlowe tam przewaznie jest apteka Superfarm oni tam maja mega wybor w testach:tak:

moje maluchy juz spią wiec bloga cisza w domu,Tomi poszedl z psem na spacer...

BUNIA- a jak Ciebie ten brzuch tak boli to moze sie udalo:)) masz 5 dni do testowania..no kochana trzymam &&&&&&&& :)

oj znam Władysławowo i ciężko będzie :/


monisia - zaciskam kciuki nadal :) Czyżby jesteśmy rówieśniczkami? Ja jestem '83 :)

cicho tu więc i ja mówię dobranoc :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry