reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Maggy- nie mogę się napatrzeć:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ewcia- juz niedlugo Twoj bedzie taki sam :) ja naprawde wierze w to, ze wszystkie na tym forum bedziemy mialy dzieciatka w przyszlym roku... tyle pozytywnej energii i wsparcia ile sobie dajemy nawzajem, to chyba nigdzie nie ma :) poza tym ja nie wierze w obliczenia, wyliczenia, testy, leki i to co lekarze mowia.... ciaza to cud, a cuda nie sa wytlumaczalne.... ilez kobiet zaszlo w ciaze, chociaz uslyszaly od lekarzy ze niestety, ale sa bezplodne...
wkrotce kazda z nas bedzie trzymac taki malenki cud na rekach :) tego Wam i sobie z calego serca zycze ;)


lilou- TO JA TEZ GRATULUJE II kresek!!!!! ale super :D strasznie sie ciesze :D

mary -
jak tam w pracy? wredny babsztyl znowu przyszedl ???

kalamandyna -ja juz sama nie wiem, ale skoro lekarz mowi ze jedno to chyba jedno jest :D

czuje sie w miare ok :D bole glowy i mdlosci wreszcie ustaly :D i dzieki Bogu! za to nie spie w nocy.. niestety po 3h snu zwykle ok 2 w nocy sie budze i na tym konczy sie moje spanie.. pozniej sie przewracam z boku na bok do 5 czy 6 i wstaje do pracy... wiec.. nie jest za ciekawie ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
EWCIA -piekny brzusio nie???tez taki bedziemy mialy zobaczysz!!!

MAGGY- czuje sie utulona:tak:czujesz ,ze to bedzie synus-chlopcy sa uroczy!!:tak:fajnie miec malego faceta...choc corke tez;-)


jak mi Sorbus napisze to dam Wam znac.
 
mama - dzięki :-)

maggy - zaraz wstawię swój to sobie zobaczysz moją piłkę :-D

kala - nagrodziła ją ciocia :-D

ewcia - trzymam kciuki żebyś jak najszybciej taki miała z taką cudowną zawartością :tak:


Jezu jak ja nienawidzę schodzić do piwnicy :szok: a musiałam zejść żeby dwie reklamówki odzyskać bo mąż jak znosił to zostawiał zamiast słoiki na półkach postawić :dry: A muszę pomyśleć nad przetworami na ten rok i chyba wino jakieś zrobię bo baniak się kurzy :-D Ma któraś jakiś przepis na dobre winko?
Spadam chwilowo bo Karola chce pomalować w paincie :-p
 
SOL- wstawiaj fotke:tak::tak::tak:
KALA- u mnie dzien domowo bo pogoda taka,ze 3 razy wracalam ze spaceru bo padalo...teraz siedze na bb dzieci na ogrodzie a Tomi konczy schody w plytkach robic:tak:

MARY-BETH- no to teraz odpocznij kilka dni i na pewno znajdziesz nowa prace:tak:i życze powodzenia w sprzedazy mieszkanka i kupna wymarzonego ;-)

MAGGY- pieknie to napisalas!!
 
A muszę pomyśleć nad przetworami na ten rok
no właśnie mi przypomniałas że miałam zrobic papryczkę i koncentrat pomiodorowy,ogórkowy.
muszę się za tydzień wybrac na targ po warzywa.a we wrześniu śmigniemy sobie na cąły dzień na mazury na grzybki.
co do winka to nie potrafię nawet zrobić wiec nie pomogę,ale jak nikt nie da ci przepisu to ja zapytam teściowej jak ona robi bo są naprawdę rewelacyjne
 
Maggy- ciaza to cud, a cuda nie sa wytlumaczalne... pięknie to ujęłaś:tak:

Mama- piękny, piękny:tak::tak:
pewnie, że też będziemy miały:tak:
a to, że czasami mamy gorsze dni i wątpimy, no cóż...

Sol- dziękować, dziękować:tak: no właśnie i też prosimy o fotkę Twojego:tak:
 
Dziewczyny, przed chwilą myłam Patryczka i zobaczyłam 2 różowe plamki na rączke:szok::szok::szok:. Nie wiecie co to może byc??:baffled:
 
ewcia, mama- wiec chociaz ciezko, trzeba wrzucic na luz, zajac sie duperelami i malenstwo przyjdzie w odpowiednim momencie... :) no to sciskam Was obie dodatkowo :)
 
reklama
Witajcie wieczornie. :)

Słuchajcie... jutro chyba idę na L4... nie daję rady w pracy. Remont miał się skończyć, a tymczasem rozkręca się. :/ Wysprzątałam w 2 dni moją salę po wcześniejszej części, wszystko poustawiałam a tu okazuje się, że jutro będą całą salę malować... I będzie trzeba znowu sprzątać. :/ Uciekam jak mogę przed smrodem farb, emulsji, lakierów i rozpuszczalników, no ale tak się nie da... Wracam skonana... I źle się wieczorem potem czuję. Boję się, że jak dłużej poprzebywam w takich warunkach, to Dzieciątku coś od tego będzie. :(

Dzwoniłam dziś do ZUSu. Powiedzieli mi, że jeśli dostanę L4 przed zakończeniem umowy na czas określony, to do końca ciąży będą mi oni dotychczasową wysokość pensji wypłacać... Mogę wierzyć pani z infolinii? Wiecie coś na ten temat?

A teraz Was idę doczytać. :*
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry