reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej dziewczyny:-):-)
Zaraz trochę poczytam co naskrobałyście....

JULITKA hejka:-) Jak się czujesz?

MAMA tulę... A że jesteś na diecie to podaję malinki...

MONISIA trzymam kciuki żeby @ nie przylazła:tak::tak:

KRAKOWIANKA no to nieźle Cię ginka urządziła:sorry:
 
reklama
hej dziewczyny:-):-)
Zaraz trochę poczytam co naskrobałyście....

JULITKA hejka:-) Jak się czujesz?

MAMA tulę... A że jesteś na diecie to podaję malinki...

MONISIA trzymam kciuki żeby @ nie przylazła:tak::tak:

KRAKOWIANKA no to nieźle Cię ginka urządziła:sorry:
Gdyby nie ten ból brzucha powiedziała bym, że bardzo dobrze:-) ale daje rade :tak:
 
KRAKOWIANKA- dzieki,ale ja wiem jak reaguje na hormony i niczego milego sie nie spodziewam jesli chodzi o objawy podczas brania....
a z Marcepankiem nieciekawie-napisala mi smska ,ze dostala kolejny zastrzyk bo ma przedwczesne skurcze macicy ,musi lezec i dzidzia ma b.wysokie tetno...

JULITKA- cześć i dzieki:tak:
NIKA- hejka-a malinki jak najbardziej:tak::-Dile zostalo do wylotu do nas??;-)

KRAKOWIANKA- ja tez tak kiedys malam z receptą na antybiotyk dla Domsia-byl zle wpisany pesel i zamiast pare zloty zaplacilam ponad 50 a potem sie okazalo (po 3 dniach) ze goraczka nadal w okolicy 40 stopni musialam go wyrzucic i podala inny..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kurcze zapomnialam juz jak dużo piszecie i ciągle jestem do tyłu - mamy jakieś nowe fasolki ??

U nas tak w skrócie - wakacje się super udały już planujemy następne :tak:

A jutro idę do gina mam nadzieje ze wszystko ok - brzusia nadal za bardzo nie mam taki ino ino pod ciuchami nie widać - ale od dwóch dni zaczynam jakby ruchy czuć tylko nie jestem jeszcze pewna czy to to :zawstydzona/y:

Napiszcie mi któraś w skrócie co u was bardzo proszę :zawstydzona/y::sorry::-)
 
SORBUS- cześc kochana-a ze skrotem to bedzie kiepsko bo ja juz nie ogarniam -mamy tyyyle nowych dziewczyn,ze hoho-Julitka jest ostatnią zaciązona-stary sklad niestety nadal walczy...Bunia wrocila z urlopu,Mary-beth walczy z odswiezaniem mieszkanka przed sprzedaza,Zapmarta i Maran maja rozne nocki z dziecmi -wiadomo ząbki...u mnie bieda-kolejne hormony zaczynam i juz mi rece opadaja...Marylka tez byla na krotkim urlopie,Wisieńka- ma przeprowadzke,Bibinka jest sporadycznie bo kozysta z wyjazdow do rodzicow i tesciow,Krakowianka,Szczesliwa,Sol daja rade ,Marcepanek ma problemy bo ma skurcze i dostaje zastrzyki...
 
Mama - dzięki za przekazanie wieści od Marcepanka... szkoda, że takich niepokojących... :( Kurczę, oni sobie muszą nianię do Małego na ten czas jakąś znaleźć, żeby Marcepanek mogła porządnie odpoczywać! :(

Ale jestem skonana... a tu praca czeka...

W ogóle dziś jak ognia unikałam smrodu farb... ale i tak kilka razy musiałam obok świeżo lakierowanych drzwi przejść... Smród straszny... Boję się, żeby Dzidzi nic od tych inhalacji - co prawda bardzo KRÓTKICH, ale jednak... - nic nie było. :(
 
Dziewuszki ależ Wy dużo piszecie!! Nie jestem niestety w stanie nadgonić, więc czytałam tylko pobieżnie:zawstydzona/y:
Niedawno wróciłam do domku i zaczęłam odkurzać, prać i w zamysłach mam jeszcze prasowanie...
Zaczęłam piąty miesiąc starań i oby był szczęśliwy, bo w każdym kolejnym coraz trudniej nie złapać dołka. Dokucza mi też ciągła niepewność związana z oszczędzaniem się- staram się nie robić głupich rzeczy, bo nie chce zaszkodzić fasolce- potencjalnie...ale jestem raczej aktywną osobą, więc nie jest to łatwe:happy:
 
NIKA- hejka-a malinki jak najbardziej:tak::-Dile zostalo do wylotu do nas??;-)
Tym razem jedziemy samochodem i w sobotę rano wyruszamy - czyli jeszcze 3 dni:tak::tak: A wiesz że będę przejeżdżać obok Poznania;-) tylko szkoda że późno w nocy:-( Mam się pakować ale mi się nie chce, wolę tu posiedzieć:-)


Gdyby nie ten ból brzucha powiedziała bym, że bardzo dobrze:-) ale daje rade :tak:
To dobrze:tak: Dbaj o Was...

SORBUŚ witaj wczasowiczko:-)

KYRA hejka:-) My się chyba jeszcze nie znamy;-)
 
Ostatnia edycja:
Wiatajcie kochane , wróciłam z pracy bardzo styrana:-(Boli mnie brzuch i głowa. Jakos tez nie mam humorku i dopadła mnie deprecha. Pogoda zimna i wietrzna. Zmarzłam bo ubrałam sie na letniaka. Teraz juz jestem po obiadku i pije gorącą herbatke z cytrynką.
Co tam dzis na BB bo głowa tak boli , ze nie przeczytam? Nawet ibuprom wziełam.
sorbuś witaj powakacyjnie.:tak:
 
reklama
WISIENKA bidulko:-)

Ja na razie znikam bo M chce komputer... Może uda mi się coś spakować...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry