reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kala - cóż z tego ze dochodowy jak facet widząc kobietę ubiegającą się o stanowisko informatyka uśmiecha się pod nosem i już wiesz ze nici z tego. To denerwuje :-( Bo sporo dziewczyn idzie na informatykę a przez całe studia się opierdziela a robotę odwalają dobrzy koledzy bo co koleżance nie pomogą? Nas było dwie - ja miałam 4 i 5 czasami 3-ki ale ta druga leciała po najniższej linii oporu, u M na roku też były dwie panienki - lamerki że szok - cudem skończyły informatykę i przez takie właśnie osoby nie idzie później roboty znaleźć :-( Przykre to niestety :-(
A do pracy pójdę jak to drugie pójdzie do przedszkola - chyba ze będę zmuszona do żłobka posłać i iść do roboty. To też przykra rzeczywistość :-(


Idę się do męża przytulić bo przyszedł :-)
 
reklama
A my z Patryczkiem na spacerku byliśmy na placu zabaw i powiem Was, że nawet pogoda do wytrzymania. Wróciliśmy, Patryczka ululałam i idę zaraz rosół gotować.

bunia po piętach cię będzie całować?:-D Ale ty pocieszna kobitka jesteś.;-)
 
Witam Was Kochane:happy:
Mama bedzie dobrze musisz w to wierzyc i nie poddawac sie w zadnym wypadku. Ja tez lece na hormonach juz do konca zycia niestety. Jezeli one moga pomoc to trzeba je brac ile bedzie trzeba byle malenstwo bylo!! Zobaczysz jetsesmy tu wszystkie i zawsze tak bedziemy sie wspierac. Znajdz sobie cos do roboty zebys tak nie siedziala w domu bo mozna zwariowac naprawde. Buziaki:happy:

A poza tym dziewczynki ja zaraz lece zamowic kwiaty a potem na probny makijaz... Jejku slub juz zaraz ale sie denerwuje:szok:

POzdrawaiam Was i jeszcze wpadne dzisiaj.
Kochana nie denerwuj się bo nie warto. Łatwo się mówi co?:-D Ale to naprawdę nic strasznego:-D


Widzę że ktoś tu szuka zajęcia. Jak coś to ja mogę coś zaproponować:-D Czekam na info na pw i pozdrawiam.
 
marcepanek, to już nie żarty... koniecznie musisz leżeć, trudno niech twój mąż bierze zwolnienie lekarskie do czasu urlopu albo przyspieszy urlop. Dziecko najważniejsze, proszę weź to do serca...
 
Witam Kochaniutkie!!!!!
MARCEPANUŚ - leż Kochana ile możesz - oszczędzaj się !!!!!!
MAMUŚ - Tulam Cie mocno do serduszka - głowa do góry!!!!!!
BUNIU - zdrowiej Kochana!!!!!
A ja czekam ....na cud:tak::tak::tak:
 
my już po spacerku i obiadku:tak:.może jak M przyjedzie i udostępni mi autko,to pojadę do kumpeli,która ma dzieciaki i Ala się pobawi:-)

marcepanek kochana uważaj na siebie,wszystko będzie dobrze,tylko odpoczywaj jak najwięcej:tak:.wiem,że przy takim ruchliwym maluchu jest ciężko,ale musisz!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&,żeby było dobrze:tak:
monisia,kaththea hej!
sol jak tam Twe dziatki:-)?
 
Dziewczyny, mam pytanie: wczoraj zauważyłam u siebie taki bardzo gesty - nie wiem czy raczej zółty czy coś bardziej w brąz wpadające - trudno określić sluz - ale nic mnie nie swędzi i nie piecze, wie to raczej nie infekcja - czy to normalny sluz niepłodny poprostu????
 
monisia, ja nie wiem niestety. U mnie to nie szło się dopatrzeć tego śluzu płodnego/niepłodnego i nigdy na to nie zwracałam uwagi.

bibinka, miłego popołudnia.

mama, czy choć troszeczkę ci lepiej ???
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry