reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewelina- chłopak pnie się na awans i wszelkie chwyty dozwolone;-) Jednak wróciłaś do pracy? Co z Twoimi rozmowami? Z tego co pamiętam byłaś gdzieś zaproszona.

Marylka- to ma gadane Twój mąż w fazie sennej, pewnie masz niezły ubaw:-)
oj mam mam
Kalamandyna, dziękować :*
Moja gin jest super babeczką, przede wszystkim LUDZKA, a i żartem nie pogardzi... ;-) więc póki co, trzymam się jej pazuryma :-D

Renna, dziękować :*


KALA,
wróciłam do pracy, bo wiecznie L4 ciągnąc nie mogłam - niestety....na rozmowach byłam i słyszałam tylko jedno zdanie "zadzwonimy do pani", więc wiesz....standardowa gadka na odczepnego....póki co musze pracować, bo nie wyobrażam sobie siedzieć w domu z moim adhd....bez jaj....siedzenie w domu jest nie dla mnie...



MARYLKA, mój małżyk też często gada przez sen, co najważniejsze odpowiada mi na zadane pytania, a rano nic nie pamieta...ha ha haha także wsio pod pełną kontrolą... ;)
mój tylko raz tak miał że odpowiedział zazwyczaj ja swoje on swoje - czyli jak w życiu :):) ale tez nigdy nic nie pamięta :)

ewelina ja ma dziś w pracy luźniejszy dzień, to podeślij trochę robotki - pomoge !!!

bunia, skoro nie masz wpływu na odkurzacz, to proponuję mały relax: kawka, maseczka, drzemka itp. No i bb oczywiście !!!!

jeść mi się chce non-stop...
mi też od soboty i własnie pochłonełam hod-doga - nie mogłam sie powstrzymać , tylko że ja nie jestem w ciąży

Witam wszystkie laski.
Dziś będę musiała się wybrać do lekarza. Bo niestety bóle znów się nasilają ,że nie mogę spać. To okropne uczucie ,do tego brzuch twardnieje jak kamień. Nie podoba mi się to strasznie :-( Po 14 dam wam laski znać co i jak.
kochana trzymam kciukasy i chyba nie będziesz miała wyboru i czy chcesz czy nie musisz dla synka znaleść jakąś opieke

Ewelina , Bunia dobrze że mój nie śpiewa bo bym tego nie zniosła :)
 
reklama
Marcepanek- trzymam mocno kciuki, mam nadzieje że wszystko w porządku.

Bunia- masz przynajmiej wesoło i widze że nie Ty jedna :-)

Misia- witaj, bo my nie zdążyłyśmy się jeszcze poznać :-)
 
hope to teraz na tym wypadzie naszym drugi Grzesiek poszedł siku i nie zgasił światła. przyszedł na górę zadowolony, a my żeby poszedł na dół zgasić. a on z takim przerażeniem: "ale ja tam nie idę. bo tam są takie rzeczy... takie straszne rzeczy.. takie kontakty bez wtyczek tam są. ty idź, ja zgasiłem. to wszystko przez te kontakty bez wtyczek..." no ubaw miałyśmy po pachy, bo mój G już też spał. wkońcu poszłam zgasić te światło, ale na drugi dzien od rana się śmiałyśmy, że G taki przerażony był
 
Sol- co teraz stoi na przeszkodzie, żebyś pracowała? Widziałam na suwaczku, że niedługo masz obronę:-)

A zatrudniłabyś ciężarną? :-D Nie dość że ciężko znaleźć jakąkolwiek pracę to jeszcze w ciąży nie mam szans żadnych :-p Do farmacji nie mam gdzie wracać bo za długa przerwa a jako informatyk - cóż - faceci to szowiniści :-D Ten kierunek skończyłam dla siebie wiedząc że nie mam szans :sorry: A niedługo obrona i mam nadzieję na papierek :-) Może później pójdę na ekonomię i administrację bo w Kielcach w tym zawodzie się znajdzie robotę. Niestety jestem realistką w kwestii pracy. Po za tym z kim bym córcię zostawiła jak dziadki pracują :-) Musiałabym bulić na nianię która by brała więcej niż ja zarabiała :-D

Marylka - to czekam na znak :-D A ty się z męża nie śmiej :no: Ja też gadam i łażę przez sen :sorry: Wcale mi nie jest wesoło jak maż się pyta czy pamiętam wieczorną rozmowę :-(


Idę odłożyć Karolę bo usnęła mi na rękach i zaczyna ciążyć :-D
 
Sol a z kogo mam sie śmiać jak nie ze ślubnego ?? :)
Co to ja miałam... o rany zapomniałam co chciałam napisać...


Aaaaa Kala no nadal powiadomienia przychodzą po kilku godzinach albo na drugi dzień. Może to kwestia mojego internetu, nie wiem ;-) Ważne, że w końcu są.

A ja jestem w samym oku cyklonu płodności, hihi, czeka mnie udany wieczór... :p


Marcepanku daj znać co się dzieje... Kruszyno martwisz nas...

Pamiętam jak mój brat był gówniarzem, ten dopiero odprawiał szopki w nocy. Chodził się wysikać i siadał na zamkniętej ubikacji, albo kiedyś powiedział zdanie które pamiętam do dziś a jest kompletnie pozbawione sensu: z kakaą jedną czwartą natki.
hahaha nieźle moja ciotka kiedys na noc pranie wstawiła i sobie wykombinowała że z rana tylko płukanie raz jeszcze wstawi żeby świeże było a tu zonk kuzyn w nocy wstał i zamiast do wc poszedł do łazienki i nasikał do pralki :):):):):):):)
 
Jestem...
Dostałam zastrzyk gravibinon czy jakoś tak się nazywał na podtrzymanie. Te bóle to przedwczesne skurcze macicy :-( Dzidziol cały czas ma podwyższone tętno. Leżeć mi pozostało. Bo szpital odpada nie mam z kim zostawić przecież małego :-( Tom za niedługo urlop dostanie dwa tygodnie ,więc będę teraz tylko na to czekała...
 
Sol- myślałam o pózniejszym okresie pracowania, po porodzie, odchowaniu...Niestety w naszym kraju kiedy ma się dzieci stnieją zazwyczaj dwie perspektywy, albo wynajmujesz Nianię i zapiepierzasz do pracy żeby na nią bulić, albo rezygnujesz z pracy bo nie stać Cie na Opiekunkę, a dziecka nie masz z kim zostawić. Smutna rzeczywistość.
Trzymam kciuki za obronę:-) Swoją drogą ciekawy kierunek studiowałaś, coraz bardziej popularny wśród kobiet i raczej dochodowy. Masz jakiś pomysł na siebie, a to się liczy.

Marcepanek- będzie dobrze tylko leż i wypoczywaj.

Zmykam, trzymajcie się ciepło!
W Pniu jesień, brrrr...Lato wracaj!
 
Ostatnia edycja:
no nic, uciekam obiad robić. pozatym i tak ledwo na oczy widzę, bo zatoki mi tak zapchało, że jestem bardziej ślepa niż zwykle i w dodatku głucha, bo mi uszy zatkało. normalnie porażka jakaś. muszę się wykurować buziolki i miłego dnia. może wpadnę popołudniu. ale małż już wspominał że dziś to ma zamiar mnie po pietach całować, że taka fajna jestem no to pewnie te pięty mu wystawię i trochę to potrwa
 
reklama
Cześć dziewczny, w końcu Was nadrobiłam, ale macie tempo :)
a mozna w dzien bialkowy ser żolty???pewnie nie,co??:
mama - całkowicie żółty raczej nie, ale proponuję ser smażony... Pychotka

nie musisz byc zalamana bo toxo to nic strasznego, dopoki w ciazy nie jestes... ja wlasnie przez toxo stracilam ciaze.. a leczy sie bardzo prosto- antybiotyk i witaminy.. i bedzie po klopocie :) wiec wyluzuj :)
Dzięki za info i pw. Już mi lepiej bo się naczytałam trochę na ten temat i dobrze że stało się to zanim zaszłam. Szkoda, że najprawdopodobniej będę musiała dłużej czekać zanim zaczniemy :(

Jejku slub juz zaraz ale sie denerwuje
Ale super - będziesz ślubawać dzień przed moją pierwszą rocznicą ślubu :)
Już teraz gratuluję :)

Hmm, tak Was czytam i pocieszam się, że nie tylko ja mam od wczoraj doła. Jak to jest że jak się coś wali, to wszystko na raz? Mam nadzieję, że dzisiaj będą lepsze wieści, bo moja mama pojechała w mojej sprawie do lekarza - po skierowanie od państwowego, bo w tym (...) kraju nie uznają skierowania z prywatnej kliniki do państwowego szpitala (a nawet tylko przychodni przyszpitalnej).
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry