reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
POK nie mówię, że wogole mają nie jeździć. Wręcz przeciwnie, dobrze że jeżdża, bo wiemy co się na świecie dzieje. Chodzi mi tylko o to, że nawet jak ta pomoc jest to bardzo, bardzo słaba. Wystarczy obejrzeć wiadomości, żeby zobaczyć co sie dzieje. Obiecują im kasę, ale okazuje się, że kobieta nie może jej dostać bo cośtam, albo dostać jest bardzo trudno. Widziałam coś takiego odnośnie ostatniej powodzi gdzie Wisła miała wylać. Oczywiście, że my też święci nie jesteśmy, bo nas tam nie ma jak mówisz. Naprawdę współczuje tym ludziom. W jedną chwilę stracić cały dorobek życia...
 
reklama
Witaj Szczęśliwa :happy: Twojego Lokatorka również:happy:
Jak się czujesz??
Faktycznie po burzy od razu lepiej się oddycha:happy:
 
Hej misia :) -tak jak mówie czuje sie poprostu rewelacyjnie :):) byłam na małym spacerku bo aż mnie ciągnęło ....Kochane ide sie wypluskać szybko i wracam :)
 
Ostatnia edycja:
Pozazdrościć normalnie, że tak się dobrze czujesz.
Mam fryzjerkę i jakieś 2 lata temu urodziła synka. Ona całą ciąże czuła sie świetnie i pracowała cały czas. Jedyne co jej dokuczało to nie mogła sie ułożyć żeby zasnąc bo brzuszek jej przeszkadzał :-)
Też bym chciała mieć taką cudowną ciąże:-)
 
Marcepanek odpoczywaj to pewnie normalne, że masz gorsze i lepsze dni. Także kładź się i jakiś filmik puść :-)
Ja nadal czekam na pizze:angry::angry::angry::angry: Jak będzie zimna to sie wścieknę:wściekła/y:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry