reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
witam sie wieczornie...
bylismy za zakupach spozywczych,teraz dzieci po kolacji-Zuza juz spi a Domi konczy kakao.
ja wcinam pyszna bulke posypana slonecznikiem z kielbaska lisiecka i popijam piwkiem.
zaraz odpalam wosk i trzeba dol wywoskowac bo jutro wizyta.

krakowianka- SUPER TE WOZECZKI :))witam Cie!
 
Ostatnia edycja:
Mama - witaj. :) Ja tak sobie myślę, że albo muszę już sobie skarbonkę na Dzidziusia założyć :p albo bogatego sponsora na akcesoria dziecięce znaleźć. :p Odważna kobieta jesteś... ja się depilacji boję jak ognia. ;) W okolicach intymnych nawet bym się nie odważyła. :D
 
krakowianka - zgodzę się że espiro bo sama mam magic 4 spacerówkę ale to nadal 1000 zł to raz a dwa - mam taki w bloku obok i rozmawiałam z właścicielką - żałuje że go kupiła :-( Niestety wa wiele wad - raz że kółka z przodu często giną w dziurach w chodnikach, dwa że gondola jest strasznie mała, trzy ze kosz jest okrutnie mały a w wersji spacerowej jak się dziecko położy spać to nie ma do niego dostępu a cztery że jest strasznie sztywny i bije na najmniejszych wybojach. Więc jak za taką cenę to na ciut za dużo istotnych wad :tak: A po za tym często się zdarza że zamiast spacerówki rozkładanej przysyłają starą wersję kubełkową w której nie ma możliwości położenia dziecka :dry:
A ten za 800 zł ma ramę warzącą 9 kg do której musisz dodać wagę gondoli - ok 4-5 kg lub spacerówki - ok 3-6 kg :-D
A no i nie zapomnij dodać dziecka które też waży i pewnie jakichś zakupów bo przecież zawsze się coś kupi a teraz to sobie podlicz i wnoś na górę :-D Już wiesz dlaczego szukam jak najlżejszego wózka - nawet jeśli ma być droższy? :-D A że ja mam rozwalony kręgosłup kociątko to muszę liczyć każdy dodatkowy kg wózka :-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sol, no to jak widzę to, co piszesz to coś czuję, że będzie się trzeba do tradycyjnego sklepu wybrać, pooglądać i poprzymierzać, pojeździć... Ja więcej jak 1200 zł dać na pewno nie będę mogła, a najchętniej kupiłabym za 800. ;) Po prostu jak coś sobie upatrzę, to jeszcze popytam w komisach no i popatrzę na allegro w kategorii: używane. :) Nie ma zmiłuj. ;)

A może Dziewczyny-mamy stworzyłybyście listę cech, które dobry wózek posiadać powinien? Albo może wiecie, że jest gdzieś taka w necie? :) Bardzo pomożecie nowicjuszce. ;)
 
Hej Laseczki
Wpadam tylko z buziakiem
Ja w tym tygodniu na rano (czytaj wstaje o 3) wiec jestem do tylu, w nocy malo spie, odsypiam popoludniem, Mezus na nocki wiec tez nyna... Jako taka nijaka jestem, mam nadzieje wiec ze wybaczycie
Pozdrawiam goraco
 
reklama
Iwonko - słoneczko dziekuje ze pytasz :* czujemy sie dobrze niebawem półmetek :) Maluch fika już coraz wiecej :) więc i mamusia jest szczęśliwa:)
Czesc Pralinko :*:*
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry