reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SOL- wyslalam Ci sms'a jak cos to pisz do mnie-przekaże dziewczynom-trzymaj sie i odpoczywaj ,lez kiedy mozesz....

MARCEPANEK- ja Ci chetnie oddam z 5 kg :tak:
NAGAPALMA- ja mam problem w druga strone-od czasu jak bralam hormony to poszlo mi 5 kg do gory:dry:

MAGGY- jak tam zakupy???wysylasz kartki?? bo jak tak to podam Ci dares:))

minęla juz 14.00 i nasza EWCIA jest już żoną!!!!!
 
reklama
sol oszczędzać się bo teraz naprawdę nie ma z tym żartów. A dla poprawienia humoru powiem Ci ,że wczoraj mój synuś przyniósł z łazienki sól do kąpieli i od razu o Tobie pomyślałam ;-)
palma,maggy hey ;-)
kalamandyta oj tak dziewczynka żeby była równowaga. Na razie mężczyźni mają przewagę.
wiesz co moze ty wiesz jak tempka spada dzien przed@ to znaczy ze nie jest sie w ciazy?
 
Mama- czy ten Twój ginekolog jest z Poznania? Jestem właśnie w trakcie poszukiwania dobrego ginekologa. Fajnie, że torbiel się wchłoneła Tobie:-) Ja też liczę, że moja sobie pójdzie w długą;-)
 
palma może być choć raczej koniny bym nie jadła:-D
kalamandyta ja to od zawsze patyczek jestem ,nawet rodząc młodego nie było widać po mnie ciąży.
mama jak Ci szasnę! Laska jak się patrzy ,gdzie te kilo nadwyżki bo nie widziałam?
Ewcia może gdzieś tam biegnie przez łąki i lasy bo uciekła :-DHe he ale serio to aż zazdroszczę ;-)
 
Witam miłe Panie :-)

Nad morzem leje całą noc i cały dzień, przykro mi. To znaczy ja się cieszę, nareszcie mogę normalnie funkcjonować, gdyby nie te kręciołki w głowie ;-)

Sol mam nadzieję, że te osłabienia to stan przejściowy i nie będą cię długo trzymali w szpitalu, a najlepiej, żeby w ogóle nie było takiej konieczności.


Ewcia, wielkie gratulacje, teraz już tylko czekać na fasolkę i będzie pełnia szczęścia!

A co do kilogramów... Wczoraj stwierdziłam, że na brzuchu mam paskudne zwały tłuszczu. Nie mam pojęcia kto mi je doczepił, mam jakąś oponkę wokół talii, dwa tygodnie temu jej nie było :no::wściekła/y:

Nic nie rozumiem, schudłam ostatnio dużo a tu nagle jakieś sadło. Wolałabym jak Palma i Marcepanek jeść bez ograniczeń. ale bym wtedy jadła i jadła, mmm...
 
mama- no wyslalam juz tym co napisaly mi adres :D jak chcesz- to przyslij mi na PW swoj a wysle Ci kartke..ale dopiero w poniedzialek, bo teraz wzsystko zamkniete :D

jesli jeszcze ktos chce, to prosze o adres :D


na razie kupilam biustonosze bo tamte co mialam sa juz za ciasne :)

a za godzine jedziemy do galerii po jakies ciuchy i buty :D
 
ten progesteron mam teraz w pn robic czy nie ? bo nie wiem ?
mama - kurde moze mi przepisze teraz znowu jakies hormony lekarz, ostatnio dupka brałam 4 dni, ale nic nie ruszyło do przodu, ale to chyba zbyt krótko


A tak wogóle to która jest na nk , chętnie bym się " bardziej poznała" ? Ja jestem !
 
Ostatnia edycja:
reklama
HOPE- witaj:tak:
MARCEPANEK- ladny nowy nowy suwaczek:tak:;-)a mi troche na udach widac te kg choc nad morzem chdzilam w stroju 2-cześciowym;-)

KALAMANDYNA- tak moj ginek jest z Poznania przyjmuje na Ziebickiej 16-jak sie jedzie na Junikowo:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry