reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Malami - jeśli podwyższona temperatura utrzyma Ci się przez 2 tygodnie to tak - to może być potwierdzenie ciąży.
 
malami temperaturkę trzeba obserwować kilka dni. Jednak może być ,ale też nie musi ,jeszcze wcześnie więc cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.
Wisienka z takich numerków są dzieci nikt Ci nie mówił:-D

Dziewczyny mam głupie pytanie bo dla mnie to się w głowię nie mieści. Czy oddałybyście po urodzeniu bądź np 4miesięczne dziecko do żłobka? Bo dla mnie to aż szok ,przecież dziecko do roku najbardziej potrzebuję matki. Więc jak tak można?
 
Marcepanek - czasem kobiety po prostu nie mają innego wyjścia :( np. wtedy, gdy mają trudną sytuację finansową i po prostu muszą jak najszybciej wrócić do pracy. Niestety to są realia życia w naszym państwie...
 
marcepanek ja bym nie oddała dlatego zdecydowaliśmy sie na drugie a ja zrezygnowałam z pracy i jak odchowam młodsze do 3 lat to poszukam wówczas innej pracy a maluchy do przedszkola
 
czesc kochane witam sie wieczornie :):)
Kawusia u kumpeli udana szkoda tylko ze wiadomości nie ciekawe :( wiadomo o kogo chodzi .....
Ja o 16 zaczęłam sprzątać mieszkanko i pół godzinki temu skończyłam ..... mam jutro gościa :):):) tzn ten kumpel co mam od niego mieszkanko wpadnie na Kawe :):):) przylatuje do Polski ciesze sie bo dawno go nie widziałam :):)
 
hej babeczki,


Karollo mnie wymęczył na spacerze, że ledwo zipię (jak ja dam radę z dwójką ???????????????)

Marylka, a byczyłam się 10 dni nad morzem, a co ! niestety od poniedziałku do pracy !!!!
wisieńka, no no, czyżby Maciek był już na obozie ? szalejcie kochana, bo ja mam małego inwigilatora i nie zawsze można jak się chce.
szczęśliwa, pogaduchy z psiapsiółeczką są zawsze super i cieszę się że jesteś na otwartym.

jeść, zaraz wracam...
 
SZCZESLIWA- witaj Kochana!!!!:-D
monisia prosi o fluidki...


Kochane, pomocy-czy któraś wie może co zrobić jak sie zmniejszy tak obraz że ledwo widac litery??? Juz na mozilli tak zrobiłam i przeszłam na explorera, i znów coś schrzaniałam heeelllppp!!!!!

Ufff...juz znalazłam jak to naprawić!!!!!!



 
Ostatnia edycja:
Martuś - cześć kochana też sie ciesze ze jestem znów z wami ...... brakowało mi takich pogaduch od serca :)
Monisia - cześć słoneczko:*kliknij u góry na widok widzisz ??? i tam bedziesz miała rozmiar tekstu i powiekz sobie kochana :)
Nioo to prosze fluidki dla Monisi
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hmm Zapmarta Maciek dziś wraca od dziadka więc to były nasze ostatnie podrygi:-)
marcepanek 4 miesieczne bym nie oddała chyba, ze nie mielibyśmy co jeść.
monisia nacisnij Ctrl i Alt i równoczesnie przekrec te kółko na myszy w góre zdaża mi się też:-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry