reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hope - bo żeby być na liście staraczek to trzeba do mnie napisać prv z data ostatniej @ i dł cyklu :-)

Ewelinko - cofnęłam ostrzeżenie z okazji twojego ślubu kozo :-)
 
Och to będzie bardzo intymna wiadomość... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Pisze, ale będę miała przymknięte oczy, bo się wstydzę...
 
Hope - ehh - wariatka :-D
ewcia - już wszystkie przygotowania zakończone do ślubu?


No i sama zostałam? Ehh... :-) Spadam Karoli dać kolację i może wcześniej spać pójdzie to męża dopadnę :-)
 
Sol- przecież ja nic złego nie napisałam więc o co kamman ?? To, że ładnie piszę?? Wcześniej ostrzeżenie za złe wyrażanie, teraz za dobre...

Tak, już wszystko pozałatwiane, na szczęście, bo już miałam dość tego latania...


Jadę na cmentarz podlać kwiatki, pa Babeczki
 
Ostatnia edycja:
Ewciu - nie złość się - to tylko ostrzeżenie na dodatek bez pkt- naprawdę nie lubię zdrobnień a grzecznie prosiłam :-) Po za tym już anulowałam :-p

Boniu kiedy to było kiedy ja brałam ślub :-D Te wszystkie przygotowania pomimo że tylko cywilny i obiadek z tortem dla rodziny... ehh sentymenty mnie łapią :-D
 
Zniknęłam bo Pol wrócił z pracy kazal zostawic pakowanie i zabrał mnie nad wodę. Jesteśmy własnie juz w domku i po prysznicu i po... numerku , bo przytulance toto nie były:-D
maran ciesze się razem z Toba, Gratuluje kochana
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki wpadam tylko zameldowac ze jestem...
Dzisiaj niestety tez tutaj nie popisze...
Moze jutro bedzie lepiej...
Buziaki i dziekuje Wam ze jestescie
 
reklama
Wisieńka - no to miałaś baaardzo miły wieczór. :D

Malapralinka
- bądź dzielna. :*

Znów mnie zgaga męczy. :/ Tym razem rozgazowałam coca-colę i popijam.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry