reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama no im bliżej tego czwartku tym bardziej nie moge sie doczekać no i na wrzesien palnujemy do Polski choć na 3 tygodnie przyjechać to wówczas już będzie koło powłowy ciązy i zrobie sobie porządne badanie połówkowe :) kurcze jak mi sie ten czas teraz dłuzy do tego czwartku... aha a jutro do połoznych na badania krwi musze lecieć - tu robia tylko jedno badanie krwi na całą ciąze własnie około 12 tygodnia ciązy... mam nadzieje, że wyniki będą dobre...

wisienka no bo tak trzeba ja po załatwianiu kredytu w ubiegłym roku jak musiałam sie nachodzić po urzędach i bankach to już sie tak wyrobiłam, że teraz mam tą "morde" i jak cos nie tak to od razu zajme te baby bo one to w większości strasznie wredne są... i jak człowiek za miły to go kopną w dupsko i z kwitem odprawią... ehhhh
 
Ostatnia edycja:
reklama
WISIEŃKA- no brawo!!! super ,ze wyszarpalas swoja kaske:tak:a przeprosili chociaz????
a my nakupilismy dość sporo bo jeżdze raz na 4 m-ce glownie po posciele(kupiliśmy 4 komplety),reczniki-4 kąpielowe i 2 do twarzy,klosz do tego pokoju ktory malowalam (ktory mam nadzieje bedzie dla dzidzi),drewnianą przegródke do szuflady na sztućce,3 ramki srednie do zdjec,3 ramki wieksze i 1 duuużą wszystkie w brązie takim jak meble w salonie i na 1 scianie zrobimy wystawe naszych zdjęć dzieci i naszej rodzinki razem-a co:tak: 2 duze filiżanki na kawe-takie gdzie sie mieszcza 2 kawy:tak::-D:-D i kilka drobiazgów...2 doniczki samonawadniające sie na taras...poszlo ponad 600 zl,ale zadowoleni jesteśmy-mam nadzieje,ze Tomek powiesi klosz wieczorem,zrobilam fotke klosza i tez wstawie;-)
 
Hej dziewczyny:-):-) Nie mam chyba szans na nadrobienie Was bo tyle napisałyście że szok:szok:

MARAN czekamy na Twoją wizytę i gina w czwartek:tak:

WISIENKA zajady masz pewnie przez brak witamin, kup sobie jakiś zestaw witamin dla kobiet np. Falvit

KALAMANDYNA przykro mi z powodu torbieli, trzymam kciuki żeby wszystko było ok i udało Ci się zostać drugi raz mamą:-)

Witam wszystkie pozostałe dziewczyny:-):-)
 
No mama faktycznie duzo. Ja musze posciel kupić bo tez juz jakoś tak potrzeba. Były jakies ładne????Od ręczników mam znajomych z hurtownia ale nie mam się kiedy tam wybrać.
Pewnie zróbcie wystawke jeste sie czym chwalić!!!!!A pokój na pewno bedzie dla dzidzi.
nika wiatj, kupię jutro i niech działają
maran ja taka wyszczekana jestem od zawsze ale im starsza tym spokojniejsza. No ale czasem trzeba poszczekać!!!!
 
Wisieńka - witamin z grupy B Ci brakuje stąd zajady :tak: Kup sobie "wit B complex" i za dwa trzy dni powinno minąć :-)

kalamandyna noż jak kopnę w dupsko za taki optymizm :-D Jakbym ja tak podchodziła do tematu to bym ani jednego dziecka nie miała. Mam PCO, torbiel o mało mi jajnika nie rozsadziła a gin laparoskopowo uratował tylko jego kawałek, moje pęcherzyki bez wspomagaczy nie pękały albo w ogóle się nie tworzyły. Torbiel to nie wyrok - jak nie zniknie to idziesz na laparoskopie - grzecznie ci ją usuwają a po dwóch trzech miechach działasz dalej :-) Więc proszę mi tu nie czytać pierdół że możesz sobie przez nią pomarzyć o drugim dziecku tylko wziąć się w garść - poczekać i działać w danym kierunku :tak: Aleś mi dziewczyno ciśnienie podniosła - wyrok - a żeby Cię :-D


Ehh... idę zobaczyć czy mam już dywan wolny od Karoli ciastek :-p Mam nadzieję że posprzątała :-)
 
WISIENKO - dziekuję za &&&&&&&&&&&&& teraz łapię wszystkie i proszę o więcej, no i fluidki oczywiście!!!!!
A na zajady wit. B!!!!
MAMA - równiez witam Kochana i czekam na fotki!!!!!
Jeszcze ze 2 dni czekam na implantację - teoretycznie tak powinna być, bo dopiero 5 dni po owu - zobaczymy, czy cos się będzie dzialo???? Nie wiem, jakas wyjatkowo spokojna jestem tym razem....a ta pachwina dokucza, ale chyba na implantacje zawczesnie, co????







 
Ostatnia edycja:
witam Was popoludniowo :)

Monia- tak mi przykro z powodu Twojej siostry i dzieciaczka.. tule mocno.. biedne dziecko ile sie musi nacierpiec juz na starcie.. ech..

Szczesliwa- taki brzuch to ja juz mam...no i wlasnie tu sie pojawia problem, bo w pracy nikt nie wie oprocz szefostwa..a reszta sie domysla, bo to widac jak na dloni..
poza tym- sliczna z Ciebie dziewczyna :)

Hope
- ja juz od 2 tygodni chodze w ciuchach ciazowych...wiec sie z Toba nie zgodze, ze do 3 m-ca mozna nosic normalne ciuchy :)
poza tym spodnice sa za ciasne o jakies 10cm, nawet spodenki na gumke sa dla mnie za ciasne.. moze problem w tym, ze jestem raczej drobna osoba (raczej, bo moja waga 54kg, i 162 cm wzrostu, ale jestem z tych chudo-koscistych)
a wiec.. tak- moje wszystkie ubrania sa na mnie juz za male..

Wisienka- super, ze kaske wyszarpalas!! i tak trzymac :D

Kalamandyna- spokojnie, wszystko bedzie ok. najwazniejsze, ze lekarz sie tym zajmie... :)

mama- czyli remont skonczony? :D no to elegancko.. i teraz mozecie wreszcie odpoczac :)

Agnieszka- dobrze, ze pojechaliscie do lekarza.. tak przynajmniej wiesz co jest i teraz tylko antybiotyki wybrac do konca i choroba zazegnana :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sol - dzięki za podbudowanie. Ja jestem taką panikarą, czytam o różnych historiach związanych z torbielami i przed oczami mam wizję, że usuwają mi jajnik..Chore.
Jak długo miałaś torbiela? Jak go usuneli udało Ci się zajść w ciąże?
Dziękuje, jutro na pewno będzie już lepiej jak zmieni się mój punkt widzenia...
 
MONISIA trzymam kciuki&&&&&&&& aby się udało i na teście żebyś ujrzała piękne dwie krechy:tak::tak:

MAMA super że remont zakończony:-) Czekamy na fotki:tak::tak: A od jutra ładowanie baterii na staranka:-D:-D:-D

WISIENKA trzeba powalczyć o swoje - dobrze że i się udało:tak::tak:

MAGGY witaj ciężaróweczko:-) Jak samopoczucie?

SOL Karola pewnie szczęśliwa w swoim pokoju:-)
 
reklama
NIKA- cześć -no mam nadzieje,ze nabierzemy sil na starania -ze dziadkowie zajmą sie dziecmi a my odsapniemy:tak::-D:-D

KALAMANDYNA- ja tez mialam torbiela-sporego wiec byla laparoskopia-potem zaszlam w ciaze z Zuza ,pozniej znow torbiele ,ale mniejsze i dostalam leki powcipnie i doodbytniczo i udalo sie rozbić:tak:teraz mam u wejscia do szyjki macicy-ma 1,5cm ,ale gin powiedzial ,zeby sie nim nie martwić to Go slucham:tak:;-)takze glowa do gory -nie Ty jedna masz terbiele(niestety):sorry2:

WISIEŃKA- no mam nadzieje,ze dla dzidzi ten pokój...a poscieli byla cala masa super ,ale niestety wiekszosc ponad 100zl a my kupiliśmy takie za 60 i dla dzieci i dla nas-ale koldry tez mam z Ikei to idealnie pasuje ,nic nie zwisa po bokach...

MAGGY- cześć kobietko-poprosze o porcje ~~~~~~~~~~~~~~ ciążowych bo ja za kilka dni zaczynam dzialania!!!

SOL- jak tam pokój Malej skonczony???;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry