reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pallissa mi to wygląda na hemoroidy a jeśli do tego Cię swędzi to tylko tyle mi do głowy przychodzi.
kalamandyna jeszcze troszkę ma czasu w tym roku skończy dopiero dwa latka ,ale i tak strasznie szybko to wszystko zleciało.
 
reklama
Marcepanek- gdyby Wam się teraz udało byłaby niewielka różnica między dziećmi:-) We wtorek się dowiesz?
U nas jak się uda w najbliższych miesiącach to byłoby aż 5 lat różnicy, ale ma też to swoje plusy.
 
kalamandyna no będzie ponad dwa lata różnicy to tak idealnie ,aby dzieci później łatwiej się dogadywały.
Ja mam już dwie krechy ,ale jestem przed @ i to dość sporo bo 19.07.2010r ma przyjść.Jeśli się nie zjawi we wtorek 20.07.2010r mam iść do Gina bo podejrzewamy ,że owu była 20.06.2010r po poronieniu dlatego już test wyszedł. Teraz tylko trzymajcie kciuki by fasolka postanowiła pomieszkać dłużej.
 
pallissa mi to wygląda na hemoroidy a jeśli do tego Cię swędzi to tylko tyle mi do głowy przychodzi.
kalamandyna jeszcze troszkę ma czasu w tym roku skończy dopiero dwa latka ,ale i tak strasznie szybko to wszystko zleciało.

hemoroidy sa od tylu a mi to dowcipnie cos werazliwe moze szyjka maciczna spuchla tak troche noi niby jestem juz po plodnych czekam na @ prawde mowiac nie czekam @ tylko 2 kreseczki chcem.
 
witam i ja dnia dzisiejszego... :) pozdrawiam wszystkie i melduje, że doczytałam, ale nie mam mocy by pisać...
 
kalamandyna no będzie ponad dwa lata różnicy to tak idealnie ,aby dzieci później łatwiej się dogadywały.
Ja mam już dwie krechy ,ale jestem przed @ i to dość sporo bo 19.07.2010r ma przyjść.Jeśli się nie zjawi we wtorek 20.07.2010r mam iść do Gina bo podejrzewamy ,że owu była 20.06.2010r po poronieniu dlatego już test wyszedł. Teraz tylko trzymajcie kciuki by fasolka postanowiła pomieszkać dłużej.
trzymam kciuki!!!!!!!!!!!
 
pallissa aaaaa to od tej strony Cię boli. Hmmm może tj to spuchnięte wargi sromowe co zdarza się w ciąży. Więc kto wie trzymam w takim razie kciuki za dwie krechy i fasole:tak:
Dzięki laski oczywiście wzajemnie;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry