reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
chciałam isc na nfz , bo mój gin biezrze prawie 200 zł za wizyte, ale oczywiscie cudów nie ma wnaszym kraju i jedna lekarka u nas w przychodni poszłą na l4 a lekarz przyjmuje w godzinach od 9-11 czyli wtedy kiedy ja pracuje, smaruje sie clotrimazolem, troche pomaga i, tylko martwią mnie te upławy ciemne, ale kurde nic kompletnie mnie nie boli , to się ciągnie od @, który był za wzcesnie i był za skąpy ...wr !!!!!!!!!
 
reklama
chciałam isc na nfz , bo mój gin biezrze prawie 200 zł za wizyte, ale oczywiscie cudów nie ma wnaszym kraju i jedna lekarka u nas w przychodni poszłą na l4 a lekarz przyjmuje w godzinach od 9-11 czyli wtedy kiedy ja pracuje, smaruje sie clotrimazolem, troche pomaga i, tylko martwią mnie te upławy ciemne, ale kurde nic kompletnie mnie nie boli , to się ciągnie od @, który był za wzcesnie i był za skąpy ...wr !!!!!!!!!

myślę że warto zapłacić te 200zł za wizytę i iść prywatnie tym bardziej że upływy ciągną się od @ i macie zamiar się starać o fasolkę a Ona jest najważniejsza.


...ale tu cichutko...gdzie jesteście babeczki?
 
Ostatnia edycja:
No pójde , pójde nie mam innego wyjscia, tym bardziej, ze one mają kolor brązowy i to mnie zaczyna niepokoić ...
 
Pewnie tak, upał daje się wszystkim we znaki ...
Ja zmykam, musze zjesc coś , bo ostatnio nic nie jadam ...
do usłyszenia ....;-)
 
AAAAAAAA!!! zrobiłam 2 test, bo nie mogłam wytrzymać i znów 2 kreski :) 2 jaśniejsza, ale wyraźna dość :D
tylko umieram ze strachu, bo mam cały czas takie krwawe plamienia :( i brzuch boli jak na @ :(
superowo ale kobitko dla pewności ić nawet na pogotowie niech ci coś dadzą np luteine czy coś :)

lovely - no to gratki odemnie, nic nie wiedziałm, super ... kolejna zaciążona !!! A z tym krwawieniem, to nie wiem, do ginka pędz chyba jak najprędzej
Ja mam lekkiego dołka , szwagierka, której w ubiegłym roku mówiłam, ze robimy dzidzię, będzie rodzić lada moment, udało im sie zaraz po slubie, nie to co mi takiej beznadzieji ... W dodatku obnosi się ze swoją ciążą, tak, ze chyba bardziej, juz nie można .... ah, czemu k.....wa to zycie jest takie niesprawiedliwe ... Jeszcze to pieprzone plamienie i swedzenie, ocipieje w koncu, zamiast dziecka mam stan zapalny .... czy zawsze musi byc pod górkę ?!
tulkam mocno mocno mocno
a wiesz chyba mamay to samo ja też miałam swędzenie i piekło mnie jak sie kochaliśmy i miałama brązowe plamnienie okazało sie że mam zapalenie gin dał mi maść i tabletki dopochwowoe 2 razy dziennie i już jest ok (a byłam w sobote) al jeszcze biore żeby nawrotu nie było :) acha i tesz smarowałam clotrimazolem ale mi nie pomogło :) a gin dał mi : maść pimafucort (27,32zł) i tabletki gynalgin (6,04zł) i już jest si :)
 
Hello dziewczeta!

Pozdrawiam Was goraco z krotkiego urlopu we Wroclawiu!!! :tak::tak::-):-)

Nie mam jak ndrobic, bo internet tylko na chwile, a poza tym mlow hotelu jestesmy z M. Czytam, ze Lovely zobaczyla 2 krechy! :-):-) Gratuluje z calego serca!

Buziam Was sedecznie wszystkie: Mama, Marylka, Maggy, Sol, Wisienka, Bibinka, Badylinka, Krakowianka, Sorbus, Zapmarta, Agnieszka.kk, Nika i wszystkie przyszle i obecne mamusie!!!
 
reklama
cześć wieczorkiem

MARY-BETH- witam Cie slodziaku nasz-fajnie,ze znalazlas chwilke ,zeby do nas wleciec-buziaki i kozystajcie na maxa z urlopu:tak::-Djak sie Twojemu mężczyznie podoba Polska???


ja jestem tak zmeczona ,ze ledwo na oczy patrze-pomalowalam na lawendowy kolor calą nasza klatke schodową(wysoka na 5 m i lacznie to jakies 30m powierzchni)kupiliśmy taki walek na dlugim "kiju ,ktory mozna jeszcze wysunąć i dawalam czadu w tym upale,ale efekt jest i szybko wyschlo i zapachu farby nie ma bo tez kupilismy ta z Beckersa.tak mnie ręce bolą ze ledwo pisze...
dzieci juz śpią w domu mamy 27,5 stopnia-nie wiem jak dzis pospimy w nocy:dry:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry