reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
albo mieli tak dużo zapytań, ze juz wycofali ofertę i odpowiadają tylko na jakąs część... może jutro się do ciebie odezwą

wisienka - czy ja dobrze doczytałam, że znalazłaś mieszkanko? :)
 
reklama
Lor, wiśnia się kąpie..., mieszkanie znaleźli, teraz tylko formalności.


a ja mówię miłym Paniom DOBRANOC.

spadam spać, bo jutro mam dużo do roboty. Trzeba odpocząć trochę. papatki
 
jutro wyniki bety? ... a normalne testy robiłaś jeszcze raz?

tak jutro bete kolo 13stej odbieram musze z pracy jakos sie wydostac wczesniej,,a test robilam 19 stego noi byl negatywny wiec zwatpilam no ale dzisiaj rano jakos sie naciagnelam na bete no bo juz sama nie wiem co jest grane,,,,
 
Staramy się juz 2 cykle Dzisiaj zrobiłam test i niestety 1 kreska :-(a @ miała juz być 3 dni temu i nie ma jej.

Mary105 - no to mamy podobny problem, nawet BARDZO podobny... Witaj na forum!

witam sie dzisiaj rano poszlam na bete no ale dopiero jutro mam wyniki boze jak dozyje do jutra

witam sie dalej brak@

Pallissa - trzymam kciuki za pozytywną betę! :) Ile już masz dni od kiedy powinnaś @ dostać?

Marcepanek - trzymam kciuki za Wasze starania. :)

A ja dziś znów na cały dzień utknęłam w pracy, eh... Postanowiłam, że ponownie testować będę dopiero w pn, bo @ nadal nie ma, a szkoda już testów marnować, bo dzisiejszy też mi negatywnie wyszedł. :( Sama nie wiem już, co myśleć. Czuję się totalnie skołowana.
 
Hej Laseczki, wlasnie weszlam do domciu,ale dzisiaj jestem za bardzo zmeczona zeby nadrobic, jutro rano to zrobie;-)
Wpadlam tylko zyczyc Wam dobrej nocy jesli ktos tu jeszcze jest;-)
Buziaki
 
reklama
Cześć Dziewczyny, dzisiaj się alkoholizujemy, tak....???:happy2:

oj tak pijemy...... ;(
strasznie zły dzień dzisiaj mam..... chce mi się płakać, upić się i w ogóle nie myśleć o niczym..
nadrobiłam Was ale nie pamiętam co miałam komu napisać.

Idę się położyć zaraz tylko dopiję drinka bo jutro muszę wstać i tort zrobić bo idę wieczorem na imprezę.... płakać mi się chce potwornie jakie to wszystko jest z dupy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry