reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kurcze to widze, że nie tylko ja mam zmienne humory... przytulam Was mocno... i wierze, że jutro będzie lepiej no i że moja nocka dziś też bedzie spokojniejsza... dobrej nocki babeczki :*
 
reklama
Cześć:)
Widzę że dziś znowu jestem pierwsza:))

dziewczynki co to za złe humorki wczoraj byly co??? Mam nadzieję ze dziś juz lepiej:)

Lor suepr że Ci się praca podoba, tak jak piszesz to wygląda na fajną:) A że jedyna babka to nawet lepiej bo z facetamiłatiwej się dogadać:)

Bunia mnie zawsze w takich sytuacjach szlag trafia jak ludzie nie potrafią docenić jakim cudem jest dziecko! Moja siostra podrzuca swojego starszego synka ciągle do moich rodziców (no teraz jak młodszy jest w szpitalu to ok ale wcześniej poprostu nie umiała się nim zająć dłużej niż kilka godzin) bo ciągle w czymś jej przeszkadza... Mnie poprostu szlag trafia i też ryczę potem w domu mężowi w rękaw...jakiś czas temu był ten mój siostrzeniec u nas na popołudnie i wieczór. Bawiliśmy się, zrobiliśmy kąpiel i kolację dla mojego M, potem wszyscy jedliśmy. I na koniec on się rozplakał że on nie chce do domu.... Jak go odwiozłam to myślałam że siostrze cos normalnie powiem jak nawet go nei przytulila jak wrocił a jej mąż nakrzyczal na niego bo podeptał jakieś papiery! Dziecko przytulilo się do mnie i zostałam dopuki nei usnął...

Badylinka co się stało??

Ewelinka może to taki niedobry czas poprostu i wszystko co zle dzieje się na raz... Zobaczysz niedlugo napewno będzie lepiej!!

Mam dzię luźniej w pracy to może trochę więcej z wami posiedzę:)
 
Witam sie sobotnio;-) Bylam u lekarza, zmienili mi leki na inny antybiotyk i dzisiaj pierwszy dzien mnie gardlo nie boli :) Lykam jeszcze dalej ta peniciline, mam nadzieje ze za pare dni juz bede calkiem zdrowa.
Moj S jutro jedzie na 5 dni z pracy (w delegacje), wysylaja go do Perth, jakos wytrzymam sama w domu;-)
A tutaj co nowego u Was jak mnie nie bylo? Jakies nowe wiesci albo fasolki???:-D
Witaj Monia co tam u Ciebie slychowac?;-)
Ja zaraz jade do marketu na tygodniowe zakupy bo lodowka prawie pusta ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Praca praca i jeszcze raz praca:((

No i jutro na 3 tygodnie przyjeżdża meża brat z żoną. Mieszkają narazie w Anglii i przyjeżdżają do teściów ale aż się boję jak ja to wytrzymam... nie mogę tam wcale nei jeździc przez 3 tyg. (bo my ich bardzo nie lubimy - pisałam już ale przypomnę - oni się strasznie wywyższają, śmieją się z nas chamsko i strasznie się rządzą u teściów w domu, naprzywożą zawsze teściowej prezentów i są ochy i achy w isch stronę a nas - no mnie konkretnie - teściowa traktuje jak służącą, i nawet nei ma się co odzywac bo ona nie zrozumie tylko zakrzyczy czlowieka i zapłacze i wyjdzie że ona jest biedna i skrzywdzona a ja jędza...:wściekła/y:) oj to dluga historia... Jutro musze tam pojechać i już mnie mdli..

Jaewa spoko 5 dni to niedługo:) Dasz radę:)
Dobrze że choróbsko przechodzi:))
 
Ostatnia edycja:
monia współczuje Ci kochana i bądź dzielna trzymam za ręke :)

A tak wogule to dzień dobry :) wczoraj wieczorem byliśmy u znajomych i oni mają roczną Julie :) i ona tak raczkuje po pokoju i sie znią wygłupiamy i jak poszli małą położyć spać to kamil mówi też chcę taką :) a ja mówie może na wakacje jóż w 3-ke pojedziemy a jak nie to na urlopie zdziałamy :) a no i jemu strasznie sie spodobała moja chcica :):):):):):):) no to tyle o mnie :)

przesyłam Wam mnustwo słonka :)
 
Witam w ten słoneczny dzień:-):-)

Dziewczynki mam nadzieję że smutki utopione i już jest lepiej;-)
LOR lepiej się pracuje z facetami:tak:
MONIA doskonale Cię rozumiem. Miałam to samo tylko z własną siostrą:sorry2: Głowa do góry, zęby zaciśnij i przeżyjesz jutrzejszą wizytę!!

MARYLKA kopę lat:-D Dużego utargu kochana życzę;-)
 
nika hej kobitko no kope lat :) jakoś sie ostatnio mijałyśmy :) no i dzięki za życzenia odnośnie utargu :) mam nadzieje że nie będzie tak źle dziś :)
 
hej babeczki-wrocilam wlasnie od ginek-bylam u Niego prywatnie ,ale mnie nie skasowal;-):-)moj cudowny ginuś:-D:-Da sytuacja wyglada tak ,ze w praeym urosl i ma 19mm a w lewym ma 17mm tak wiec lewy zwolnil i mam nadzieje,ze tak zostanie ,choc powiedzial mi ,ze czasem drugi tez dojrzewa pozniej i jest druga owulka i czasem roznoca jest kilku dni w rozwoju dziec,ale je nie biore tego pod uwage-takze we wtorek jade na 13 .00 do Niego i zobaczymy dalej jak sprawy wygladaja i czy prawy pekl.teraz zabieram sie za sprzatanie bo jedziemy za chwile do Poznania kupic meble do przedpokoju:-):-):-):-):-)
nie nadrobie Was bo wczoraj pisalam do 16 a potem juz wylaczylam kompa bo mialam wychodne do kumpeli ,wrocilam po 23 wiec nawet nie odpalalam.jesli byl news to poprosze o info

buziaki kochane!!!!!u mnie slonko ,ze ho-ho!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry