reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
EWELINA- tak ja dzialam,Zuza odwieziona,my z Domisiem po sniadanku i poodkurzane-teraz syn obok mnie klei naklejki a ja z Wami przy kawce,potem pomaluje oko i jade do Poznania na zakupy spozywcze:tak:a dzis 23 i nasza kolejna miesiecznica bycia razem i naszego slubu-juz dostalam od męża piekne zyczenia i wieczorem mamy randke;-):-):-)
mama &&& zaciśnięte mocnooo za dzisiejszą randkę :tak:;-)
 
reklama
Witaj Mama dziekuje za mile slowa, probuje zdrowiec ale to trudne przy zle dobranych tabkletkach:sorry2: Milego dnia dla wszystkich jeszcze raz. Wlasnie pije herbate z cytryna:sorry2:
 
Wpadam się tylko z wami przywitać i życzyć miłego dnia :)

Mama - jak będą wieści od wisienki to wyślesz mi smsa? :-p
Pamiętasz, że dzisiaj jest dzień ojca? :)
No i wszystkiego najlepszego z okazji waszej miesięcznicy :)
LORELAIN- jasne,ze napisze Ci sms'ka :))
i pamietam ,ze dzis dzien taty i napisalam Wisieńce,ze skoro jada z Polem to musi byc si i dzidzia pokaze sie tacie w Jego dniu i to bedzie pierwszy prezent od Dzwoneczka dla taty-no i sie poryczalam..................
 
Ewelinka ja też mam nadzieję że te boćki to faktycznie znak że juz niedlugo:)) I mocno będę trzymac kciuki!!
Jak za nas wszystkie zresztą:)

Jaewa - cześć:) A na anginę płukałaś gardło wodą z solą?? Pomaga!

Mama to w takim razie udanej randki życzę:)) takie z własnym mężem są najlepsze! (bo od razu po można iść do łóżka bez obaw co sobie pomyśli;-)

Misiarw - witaj w naszym gronie! Pisz jak często możesz:)) To dużo pomaga jak można się wygadać:)
 
Ostatnia edycja:
moje drogie!!!!!!!!!!
dzwoneczek wisienki rosnie zdrowo!!!jest wszystko si!!!urósl od ostatniej wizyty ile trzeba i wisieńka jest szczesliwa i wyleciala z placzem z gabinetu!!!
takze nasze &&&&&& po raz kolejny pomogly!!!
 
Ewelinka ja też mam nadzieję że te boćki to faktycznie znak że juz niedlugo:)) I mocno będę trzymac kciuki!!
Jak za nas wszystkie zresztą:)

Jaewa - cześć:) A na anginę płukałaś gardło wodą z solą?? Pomaga!

Mama to w takim razie udanej randki życzę:)) takie z własnym mężem są najlepsze! (bo od razu po można iść do łóżka bez obaz co sobie pomyśli;-)

Misiarw - witaj w naszym gronie! Pisz jak często możesz:)) To dużo pomaga jak można się wygadać:)
Kochana plukalam i nic nie daje...3 razy dziennie plucze az mnie zaczelo skrecac od tej soli bo chyba za duzo sypalam:zawstydzona/y: Stary sposob mojej Babci ale aprawdza sie w wiekszosci przypadkow...
Jakos to bedzie. S jak wroci to idziemy z reklamacja :wściekła/y: do GP:dry:
No ale nic tam...Przejdzie jakos, tylko taka slaba jestem az mnie to wukrza;-)
Czy przez ten czas jak mnie nie bylo pojawily sie nowe fasolki?
Ciesze sie strasznie z powodu Wisienki :-)!!!!
 
moje drogie!!!!!!!!!!
dzwoneczek wisienki rosnie zdrowo!!!jest wszystko si!!!urósl od ostatniej wizyty ile trzeba i wisieńka jest szczesliwa i wyleciala z placzem z gabinetu!!!
takze nasze &&&&&& po raz kolejny pomogly!!!

No teraz to i ja się poryczałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cudowne wieści, oby tylko takie gościły w tym pokoiku!!!!!!!!!!!!!!!!!

WISIEŃKA,
tak sie cieszę! :-):-):-):-)
 
moje drogie!!!!!!!!!!
dzwoneczek wisienki rosnie zdrowo!!!jest wszystko si!!!urósl od ostatniej wizyty ile trzeba i wisieńka jest szczesliwa i wyleciala z placzem z gabinetu!!!
takze nasze &&&&&& po raz kolejny pomogly!!!

To wspaniała wiadomość:)))
Wisieńko widzisz a tak się martwiłaś:))))))
 
reklama
ewelina- DZIEKI ZA BOCKA-JUZ GO WYPATRUJE!!!
agnieszka-juz napisalam info od Wisieńki!:tak:
jaewa- pewnie idz jeszcze raz do gp-niech da cos innego bo angina to bardzo bolsna choroba:-(wspolczuje!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry