reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Normalnie wejszłam do Was ponarzekac na chłopa!!! :wściekła/y: Zastanawiam się, gdzie mój chłop ostatnio rozum zgubił....normalnie wściekłam sie na niego zawodowo...a teraz mam moralniaka, żeby opr mu zrobić o źle zrobione zakupy?!
-zamiast ketchupu kupił sos salsa (Hellllołłłłł, w życiu nie kupowaliśmy go)
-sałata lodowa zamiast rukoli, bo pani w sklepie wmówiła mu że to rukola.....

-proszek do białego - miał byc do koloru i rozwalający zakup....
...............-zamiast baterii paluszków kupił PALUSZKI tyle że solone!!!!!!!!!!!
Ludzie trzymajta mnie bo go zakatrupię....:wściekła/y:

Popłakalam się ze śmiechu !!!!!!!!!!!!!!







http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={7E3D6560-72EE-11DF-A78E-00235A861540}
 
reklama
ewelinka paluszki mnie rozwaliły!!!! spadłam z wersalki!!!! Następnym razem zrób zdjecia jego telefonem co ma kupić i jakiej marki, to się nie pomyli....:-D:-D:-D:-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Poryczałam się ze złości normalnie....
ale wiecie, jeszcze gieroj wchodzi obładowany torbami do domu i w progu krzyczy :kochanie, zakupy na cały miesiąc skompletowane".....no to będzie wpierdzielał paluszki słone- 5 na sniadanie-6 na obiad-i 3 na kolację polane sosem salsa o!:-D:-D o boshe...
 
Ostatnia edycja:
buuuuuuuuuuuuuuu strasznie mi smutno, właśnie się dowiedzialam, że moja babcia miała udar , leży w szpitalu i już raczej z tego nie wyjdzie :(
 
lor bardzo mi przykro, ale udar to nie wyrok, a ile lat ma babcia jeśli można wiedzieć? Trzymaj się dzielnie, tulę..
 
nie wiem dokładnie ile ma, ale ok 80 ... takie wieści przekazał mi wujek przez telefon, ze jest w ciężkim stanie w szpitalu :( ... kilka lat już u niej nei byłam i tym bardziej jest mi z tym źle :(... wiecie ciągle było coś wazneijszego do zrobienia :(
 
reklama
Normalnie wejszłam do Was ponarzekac na chłopa!!! :wściekła/y: Zastanawiam się, gdzie mój chłop ostatnio rozum zgubił....normalnie wściekłam sie na niego zawodowo...a teraz mam moralniaka, żeby opr mu zrobić o źle zrobione zakupy?!
-zamiast ketchupu kupił sos salsa (Hellllołłłłł, w życiu nie kupowaliśmy go)
-sałata lodowa zamiast rukoli, bo pani w sklepie wmówiła mu że to rukola.....

-proszek do białego - miał byc do koloru i rozwalający zakup....
...............-zamiast baterii paluszków kupił PALUSZKI tyle że solone!!!!!!!!!!!
Ludzie trzymajta mnie bo go zakatrupię....:wściekła/y:


Jeszcze pyta "kotek o co ci chodzi kupiłem wsio z listy".....no nie mogę...

ewelina - może on w ciąży że taki zamotany jest? :D

Lor perełko tulę Cię mocno. Trzymam kciuki za Babcię i posyłam pozytywną energię!
a co do spotykania się to wiem coś o tym...... ;(
nie pojechałam co Dziadka w tym roku na walentynki a co roku jeździłam a tydzień później Dziadek zmarł.... :(
do dzisiaj sobie nie mogę tego wybaczyć :( z jego notatek zdrowotnych bo notował sobie ciśnienie i takie tam, wynikało że właśnie 14 zaczął się gorzej czuć....

a propos ciśnienia to mierzyłam sobie chwilę temu i mam 120/62 i 98 puls...... głowa mnie coś boli chyba wcześniej dzisiaj przyduszę komara...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry