reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
:-) cześć kochane staraczki za wszystkie testowania trzymam kciuki , teraz na pewno wszystkim się uda , ale był by numer :-D ale tego życzę z całego serca . mój nerwus miał dziś noc , ale przyznał się do błędu i przeprosił to najważniejsze stwierdził że to """ trudny temat """ .:tak:. rozumie go .
 
reklama

Witam z ranka Zajrzałam sprawdzić MARTĘ
. No nie ma cię. Więc liczę na sms:-)
motylek wiem, ze nie miałaś na mysli nic złego:-pja też:-p
bb przeprosiny rozumię przyjęte:-)Miłego dnia:-)
papa do popołudnia. Zmykam do pracy
 
Dzień dobry :-) Ale mnie tutaj dawno nie było...Najpierw choróbsko a teraz ta powódź :wściekła/y: Nawet nie mam czasu żeby wszystko przeczytać od deski do deski eh :-(
U mnie bez zmian nie mam żadnych objawów które zapowiadałyby ciążę, brzuch i kręgosłup dają o sobie znać i to na tyle...Zrobiłam juz jeden teścior bo nie wytrzymałam ale coś mi się wydaje że był to falstart tak czy inaczej jedna krecha boli :-( Jak @ nie przyjdzie to w niedzielę oddam ten zaszczyt mężowi bo ja już nie mogę się na to patrzeć...
Gratuluję wszystkim którym się udało i przytulam wszystkie którym smutno :-)
 
To tym bardziej powinni się nauczyć i zabezpieczyć na przyszłośc...ach szkoda gadać:-/
Ciąża to nie choroba.Ja w 8 miesiącu jeszcze do szkoły chodziłam a w szkole się śmieli że w klasie urodzę także wydaje mi się że Twój małżonek troszkę przesadza...:cool2:
Ja dwa tygodnie przed porodem byłam na zaliczeniu - podwójnym bo dziewczyny z działu nauczania ustaliły nam dwa zaliczenia na tą samą godzinę - a że jeden brał partiami i ja miałam być w drugiej turze to poszłam do tego drugiego wytłumaczyć sytuację - jak powiedział że jego to nie interesuje to się na niego wydarłam - zbladł - poprosił o index i powiedział żeby reszta przyszła jak skończymy tamto zaliczenie :-D


Ja moich wygoniłam z domu - są w drodze do przedszkola. Trzymam kciuki za dzisiaj testującą Martę :-D A ja od kilku dni dostaję grzeczne ostrzeżenie z rana - zjedz coś albo się do kogoś przytulisz :dry:
 
Czesc kochane:wink: ja już nie śpię niestety ..... Dzisiaj mam wizyte o 13 u ginka:-) juz nie moge sie doczekac:tak::tak: a tak to pogoda dalej do bani nic sie nie chce człowiek by tylko spał i spał.....
 
Witam z samego rana :-)
Co tam u was ciekawego?

Trzymam kciuki za martę!!;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc MOTYLEK- jak widzisz na bb jeszcze pustki....a co u Ciebie jak samopoczucie z rana??
Czesc AGUS - ale marta coś pisała ze da znac o 10 ....tak wyczytałam ,,,,
 
Samopoczucie jako takie mam. Męczy mnie @ jeszcze i okropny ból brzucha. Na szczęscie jutro już te najgorsze dni będe miała za sobą. A poza tym to dobrze. A tobe Szczęsliwa widze, ze staranka się udały.
 
reklama
Na pewno się odezwie :tak:

No nic ja po cichutku się ulatniam zabieram się za mega sprzątanie dziś ale będę do was zaglądała także spokojnie :cool2:

Napiszcie jak pogoda u was,nadal zimno i pochmurno?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry