reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
wisieńka, ja pewnie zatestuję z tobą 22-go, jeśli @ nie przyjdzie w 29 tylko 2 30 dniu cyklu. Ostatnio miałam cykle 30 i 29 dniowe, więc możliwe testowanie i 21 i 22 maja.

sol, kolorowych snów dla Karoli. A jak ci się udało te suwaki mi wstawić ???
Fajnie i mam nadzieję, ze będziemy razem miały po 2 krechy. Musimy umówić się na godzinę i telefon:-):-)
blackdiamond przynajmniej jest widoczny, a różowy na dziewczynkę:-)
idę pomoczyć 4 litery, wrócę po czysta i pachnąca
 
reklama
no daje po oczach:-D:-D:-D, ale jest ok

co do winka, to będziemy karmić cycusiem, więc odpada, ale pogaduchy zawsze !!!!!!

spadam, bo czeka mnie noc pełna wrażeń, mleko, herbatka, przytulaki i pobudka o 6 (jak dobrze pójdzie);-):-)
 
wisieńka, ja pewnie zatestuję z tobą 22-go, jeśli @ nie przyjdzie w 29 tylko 2 30 dniu cyklu. Ostatnio miałam cykle 30 i 29 dniowe, więc możliwe testowanie i 21 i 22 maja.

sol, kolorowych snów dla Karoli. A jak ci się udało te suwaki mi wstawić ???
Ja nie mam problemów z tym - nie wiem czemu wy macie :sorry:

diamenciku - zaraz dodam cię na naszą listę :tak:
 
A ja coś czuję, że szybko dziś nie zasnę. Muszę poszukać sobie jakiś film na wieczór.
 
Będę musiała ją oduczyć usypiania na rękach bo ten klocek waży i mnie podbrzusze teraz boli :-( Jednak te swoje 15 kg waży :-p

diamencik dodana :tak:
 
Zapmarta- życzę stosunkowo udanej nocy:-p

Sol- ale czy Karola się da oduczyć??:rofl2:
 
blackdiamond przynajmniej jest widoczny, a różowy na dziewczynkę:-)

Ha, no wlasnie:) a ja mam przeczucie, ze pierwszego bede miala synka;) nawet mam juz imie gotowe, a dla dziewczynki nie:)
Sol, super, tylko powiedz mi gdzie moge ja potem zobaczyc? sorki dziewczyny, ze Was tak zameczam tymi pytaniami, ale jeszcze nie zdazylam dokladnie obczaic co i jak! ide wlasnie sie doksztalcic w tej kwestii;)
 
ewcia, ja śpię sama, F pracuje w nocy...
Sol, ja Karola tez usypiam na rękach,na razie 11 kg... Na szczęście on chce się przytulić i zaraz zasypia...

buziaki dziewczynki, jutro mam wolne i cały dzień z Karolkiem !!!! papapapa
 
reklama
Ja mam przeczucia na dziewczynkę, choć imiona mam wybrane na chłopca. Z imionami dla dziewczynek mam problem:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry