reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Odgrzałam sobie kawkę :))))) No i co tam słychać droga koleżanko..?

Bo u mnie w domu istna orgia - biała kuota chodzi i lamentuje wniebogłosy o kocura, a pies tak się podjarał, że molestuje własne łóżko :eek: Wariatkowo....
 
Rureczko!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bogusiu!!!!!!!!!!!!!!!!

Kocurku mówię Ci - ośmiorniczki z puszki są tak straszne, że brałabym w ciemno!

Ewula kopę lat!!! Pisz więcej co i jak :-)

Renna ale piękna córeczka! A jakie włoski ma długie!!!!!!!!! CUDO!!!

Paulinko spuść ze mnie napięcie :-p pisałaś co się wczoraj działo?, bo nie mogłam się doszukać :-p
 
U mnie cisza :szok: jedynie słychać jakże kojący i ukochany dźwięk literek :sorry:
Zwierza nie ma, to i orgii brak :-D))))) Wracając do wariacji....pytałaś o moją
tutti frutti koleżankę :))) no łona zakochana w tym bucie od wieków....
jeździ, kolekcjonuje, zwiedza i namiętnie pożąda :))))
 
Kocurku w naszym świecie to już chyba wszystko człowiek próbuje zjeść :eek:

Made o tego ZWIERZA pytasz? Bo chyba w tym samym czasie pisałyście :-p
 
LILU :-D
Zobacz załącznik 447085

MADE a no chyba, że to prawdziwa miłość jest :tak: Bo jak widzę ludziska, które na sushi smushi wydają tyle kasy dla lansu społecznego, to mi osobiście przykro się robi..... :sorry: G. też jest kurde taki sushi smushi :dry:
 
Lilu - weź...a fuj :-):-):-) to gorsze od ośmiorniczki w puszce :)))))))))))))))))))))))))


Kocurek hehe:-D aleś znalazła cudeńko
To miłość z tej "do grobowej deski" jest :eek: choć platoniczna :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Prawdziwą miłość jestem w stanie zrozumieć :-p

Muszę kuota przymknąć w łazience, bo Ola pięknie się zdrzemnęła, a kuot przypominam mocno głuchy jest, więc miaukoli jak się tylko da najgłośniej :baffled:

Zaraz wracam, może po drodze złowię ciastka :-)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry