reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Źle mi:(
Zasnęłam po Fervexie.....czy ktoś może zabrać moje pyskate dziecię? Nie mam siły.
 
reklama
Paulinka dalej budujesz napięcie :-p Nieźle Ci idzie, bo ja coraz bardziej napięta :-p Jak ta struna, co zaraz pęknie...

Made ale że co hehe :-p:eek::-p

Kocurku Twoja miłość do ośmiorniczek jest usprawiedliwiona :-p Faktycznie coś mają z kota :-p
A co sądzisz o jedzeniu jajek? Bo w sumie kurczaki są też sympatyczne, a bez jajek to kuchnia byłaby zbyt skromna jednak :-p Bo to ani ciasta, ani naleśniczka, ani makaronu, ani jajeczniczki :-p Nie mówię o jajkach dla gospodyń - choć może IKRĘ można zaliczyć do owoców morza? Czy to bardziej do jeziora?

Carolka
trzymaj się bidulko!


Dziewczyny dajecie już dzidziom chrupeczki kukurydziane?
 
Ostatnia edycja:
Ona gada i gada. Nie zamyka się nawet na chwilę. Chyba za dobry antybiotyk jej dali:)
Nie wiem czy wieczorem do lekarza nie pojadę bo naprawdę wymiękam.
Zrobiłam sobie następny Fervex, zaraz pewnie padnę i pośpię z 2h.

Boogie, Rurka &&&&&
 
LILU no ośmiorniczka ma takie... kocie ruchy hehehe :-p Jajka są tylko potencjalnie sympatyczne, a to już nie to samo ;-) Żółtego kurczaczka bym nie tknęła na talerzu :sorry: Króliczków też nie jadam :huh:

Odpoczywaj CAROLA :sorry:

LILU jak Martynka dzisiaj...???
 
Ostatnia edycja:
Tak sobie czytam i czytam....
i jakoś nie mogę się odezwać ale czytanie was i tak poprawia mi humor:)))
 
Moje dziecię ogląda Piratów z Karaibów...to chyba nie dla niej ale dzisiaj...niech robi co chce...
 
MONIA ja to lubię sobie tak popierniczyć głupoty... :sorry: bo życie zbyt poważne jest samo w sobie ;-)

MADE jest cudoooownie - moja śpi obok na łóżku :-p
 
reklama
Kocurek no i bardzo dobrze:)
a mi się bardzo miło takie głupotki czyta:) w stresującym środowisku pracowym:))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry