reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
420413_328476623870364_100001240862514_956664_1857342758_n.jpgoto moja druga królewna :) Na tym zdjeciu miałą 5 tygodni
teraz juz jest troszeczke starsza :)
 
reklama
RURKA KOCHAM CIĘ!!!! Przepiękne gumiaczki :szok::szok::szok: Żonki prezesów na pewno docenią mój niebanalny gust :-p:-p

LILI wczoraj w tesco stałam przy ośmiorniczkach i dumałam...:cool2:

ASIONEK & MONIA ja też sobie nie żałuję słodkości :zawstydzona/y:

MARY aleś się zapięła na ten brzuch! &&&&&&&&&&&!! :-)

CAROLA jakie leki?

RENNA witaj! Śliczna córeczka! :-):tak::-)

MADE jesteś możee..........
 
Ostatnia edycja:
WIOLU a jaki kolor wybraliście tej struktury??

RENNA leć leć! Wydajesz się pełna energii przy dwójeczce! Napisz potem jak sobie radzisz?

POK....:confused:
JOS....:confused:

BOOGIE wczoraj babka mi sprzątneła sprzed nosa Remisiową koszulkę w białogranatowe paseczki za całe 9zł :dry: Mało jej nie ugryzłam!
 
Ostatnia edycja:
Kocie wątpię...dreszcze mam i straszny kaszel. No i najważniejszy małż...on musi wyzdrowieć bo ktoś musi nas zawieźć jak coś.
 
hej dziewczyny chciała tylko dać znać ze u mnie wszystko ok. Czasem zaglądam ale nie mam za dużo czasu. Malutka rośnie jak na drożdżach ma już 6kg i ubranka na 68 :szok:. Ściciskam was wszystkie.

Carola nadal trzymam kciuki i przytulam mocno uda się

Rurka Wiola to już niedługo będę na pewno śledzić jak tam wasze maluszki

KOcurek Made Asionek JUst Monia Renna Sara Marcepanek kochane ucałujcie swoje maluszki dużo zdrówka
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry