reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Kocie zawstydzasz mnie! :) :zawstydzona/y:
Ale i mile łechtasz me ego:))))))

Made wybieramy się na degustację?

Ja guru kulinarne idę trzaskać tosy francuskie, ohę:)
 
Olivka - a Ty uważasz, że w jakim celu ja to pytanie zadałam....? :-)
Ja też jestem Morświn! hehe :-D)))))


Kocurek - do soboty, to się coś wymyśli....zapytam koleżanki, ona pożera owoce morza :)))
Co weekend wymyśla jakieś frutti srutti :-p:-D


Idę wziąć prysznic.....
 
Wioluś buziak dla Ciebie :-p

Kocurku może troszkę humor Ci poprawię, bo moja mała od 5 rano przez cały dzień tylko 10 minut spała...:baffled: teraz nadal nie śpi....:eek:

A co do opieki nad dzieckiem to ja myślałam, że będę chciała wszystko sama sama - ale przy Maciusiu szybko zweryfikowałam swoje poglądy i chętna jestem na każdą pomoc :-p Ale pomagają mi tylko w sumie mama i tatuś - z teściową początkowo miałam problem, ale ona generalnie mniej angażująca.
 
LILU humor poprawia mi tylko niespanie Boryska :-p WOLĘ, ŻEBYŚCIE BYŁY OBIE UCZCIWIE WYSPANE DZIEWCZYNY :tak:

MADE oj to pytaj pytaj.... a na marginesie - co to za kuleżanki wymyślne?? :szok::-p


RURECZKA - WYSZUKAJ MI JAKIEŚ STYLOWE BUCIKI NA TO KOŁO GOSPODYŃ !!! :-D:-D

o matulu - LILUŚ - cały dzień mi to po głowie łaziło, że nie mogłam wyrazić swego podziwu dla fotek - przepiękne..!!! Cudowne...!!!! :***

I Zuzia rureczkowa tysz śliczna - ale fejs by się w końcu przydał i dopełnił całości :dry::-):-)
 
Ostatnia edycja:
Kocurku dzięki za komplimenty :-p A czemu Borysek ma nie spać? Ja coś dziś nie łapię :-p Ale to koło gospodyń mi się podoba :-p A ilustracja Rureczki to miód na moje serce :-p Wasze wariacje kulinarne i rozmowy o tym to już całkiem polewa czekoladowa...ambrozja....nektar radości.......a z owoców morza to ja lubię tylko ananasy hehe:-p Kup babkom puszkę ośmiorniczek i na pewno na trwałe zapadniesz w ich pamięci :-p Od samego widoku można paść :-p

Made ładnie to ujęłaś - srutti frutti :-p sru im frutem na stół hop siup zmiana pup :-p
 
Ostatnia edycja:
:-D:-D:-D Kocurku to prawdziwe nieszczęście Ci się trafiło :-p swoją drogą, cóż to za ekskluzywne osiedle :-p kółka gospodyń, spotkania socjety, oficjalne zaproszenia :-p ja bym poszła, żeby zobaczyć o czym takie Panie rozmawiają :-D jakie mają problemy hahahaha

wybaczcie, wszystko czytałam, ale to mi w głowę się najbardziej wbiło :dry:
 
no Nat niezle urosl :))
ja dlatego zaczelam cwiczyc ... skory za duzo nie ma , ale za to taka jakas hmm no nie za bardzo napieta jest na brzuchu wsumie nawet nie tyle na brzuchu co na gorze pod piersiami :(((


Asionek - kochana, u mnie szok, bo ja zawsze byłam aktywna, a 6 tyg. po porodzie wróciłam na siłownię, a jednak tej skóry jest ciut za dużo! :baffled: Brzuch jest inny i wcale mi się to nie podoba! :crazy: No nic, ćwicze dalej i tyle, może dojdę do wyglądu sprzed ciąży, a co najważniejsze - ZUPEŁNIE płaskiego brzucha...



Ja się nieco zdrzemnęłam. Mia już śpi, bardzo zmęczona była niemal całym dniem płaczu... Może znów ma jakiś skok... Zobaczę, jak dziś w nocy będzie, może znów się tylko raz obudzi! :-)

Dobrej nocki!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry