reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Roczek

A ja w niewesołym tonie - jak odwiozłam Młodą do mojej Mamy zapytała mnie czy się nie obrażę jak jutro nie przyjdzie bo jest nietowarzyska - zatkało mnie i odparła, że ja to mam w d ale chodzi o Młodą. A jeszcze niedawno współczułam Marcie24 odnośnie Teściowej...:cool2:
 
reklama
forever tak mi przykro....swiat sie wali po prostu, podstawowe zasady i wartosci przepadly, ludzie mysla tylko o sobie kuzwaaa mac
ja tam tesciowa olalam, ma focha niech sobie ma, jest dorosla wie co robi.....
zakupy na impreze zrobione, jedno ciasto sie piecze, biszkopt na tort upiekla mi sasiadka a do jedzenia robimy pizze i dwie sałatki
 
forever bez komentarza:wściekła/y: ale i tak życzę Tobie, wszystkim gościom (forumowiczkom:-D) a przede wszystkim Krysi udanej imprezki urodzinowej.
Krysi już teraz ślę moc uścisków i buziaków, duuuużo zdrówka:-):-):-)
 
Ano widzicie Dziewczyny, że z moją Mamą niewesoło mam. :baffled: Ale może się jeszcze odmieni - ale ja zachęcać nie będę po takiej akcji :no: Oczywiście przyjście potwierdziła....:wściekła/y: Marta24 - a z Teściową dobrze zrobiłaś. :cool2:
Jako, że już po północny urodzinowe najlepszości i udanej imprezki dla Julci Doris :-) no i Viktor Ogitu jest z dziś :tak: - może w ramach powrotów w ostatnim czasie dawno niewidzianych - się odezwie.
U nas banner/y zrobione, ciasta w tym jedno z napisem okolicznościowym przywiezione, kreacje wybrane i przyszykowane ( niestety z moją był większy problem :baffled: ), część rzeczy spakowana, lista co wziąć zrobiona. Nie wyobrażam sobie takowej imprezki w domu - teraz co rok będę musiała wymyślać jakieś nowe atrakcje.... :blink:
 
reklama
Do góry