reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Roczek"

PAOLCIA "ciągła" to może być linia co najwyżej ;-) rozumiem, że chodziło Ci o ciągnięcie za ucho? :-p
 
reklama
ee nie poprawiaj :) ja tak dla zartu tylko napisałam ;-):-p:laugh2: poza tym hmm o czym ja mialam? zapomniałam z tego wszystkiego już. buu :zawstydzona/y:
 
U nas będzie imprezka w przedszkolu w bloku obok. Tak się składa, że udostępniają dla mieszkańców przedszkole na imprezy urodzinowe za darmo :-) No więc po co mamy się gnieździć na naszym niewielkim metrażu. Nad szczegółami jeszcze nie myślałam. Na pewno będą słodkości, tort, jakoś przystroimy salkę, no i też planuję jakieś zabawy powymyślać co by nudno nie było. Alkoholu nie planuję, ewentualnie jakiś szampan żeby wznieść toast. Albo przyszło mi właśnie do głowy, że Piccolo to może byłby niezły pomysł :-D Zaprosimy naszych rodziców i rodzeństwo (czyli moja siostra i brat męża) chrzestnych i kilkoro znajomych. Myślę że łącznie może wyjść ze 20 osób, no ale skoro nie trzeba się w mieszkaniu gnieździć to wykorzystamy to :-)
 
NICE fajnie macie z tym przedszkolem:) zwsze to i więcej przestrzeni i możliwości. Gdyby u nas takowa opcja była to pewnie tez byśmy się nie zastanawiali tylko wlasnie w takiej firmie przyjęcie zrobili ;-) a tak pozostają "balety" w mieszkaniu.
 
nice, super że coś takiego u was można zorganizować za darmo :-) Przemek bedzie miał frajde :tak: U nas to tylko kasa kasa kasa w takich miejscach :dry: ale myśle że w domku też bedzie fajnie ;-)
 
reklama
Do góry