reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Roczek"

własnie ja bym chyba wolała bez alkoholu,tylko nie wiem jak się zachować jak ktos przyniesie,a jestem pewna, że co najmniej 2 osoby przyniosą...chyba po prostu powiem że zostawimy to na inną okazję.Ja sama nie będę kupować.
 
reklama
A my to chyba roczek w bardzo małym gronie będziemy robić, o ile nie w 3 osobowym :) Niestety 90% gości jest u nas dojezdnych 35-350 km i chrzestny w UK, więc marne szanse na spotkanie wspólne, prawdopodobnie będziemy robić "na raty" :/ Ehhh aż mi się myśleć o tym nie chce.

ano i na pewno bezalkoholowo tak jak chrzciny :)
 
Co do alkoholu,to ja w sumie o jakimś winku myślałam,ale nie wiem,czy jest większy sens,skoro większość gości będzie przyjezdnych,więc i tak nie każdy mógłby się napić...No i jeszcze jeden "dylemat alkoholowy".Otóż M. przywiózł kiedyś z Fr.szampana Dom Perignon...no i tak sobie leży i czeka na odpowiednią okazję,bo ...szkoda go ot,tak wypić;))).I tak się zastanawiam,bo może to jest ta okazja...????Wyszłoby po dosłownie odrobince "na głowę"...sama nie wiem...:confused2:
 
my pewnie zrobimy impreze u teściów bo u nich więcej miejsca ;-) już poznałam sie na śląskiej gościnności i wiem że jak co do czego przyjdzie to sie pojawi całkiem spora grupka gości ;-) bedą balony, kolorowe dekoracje, szampan pikolo itp. prawdziwego alkoholu nie biore pod uwagę w ogóle kiedy Isia będzie z nami. Po całych roczniakowych atrakcjach (obstawiam że mój dzieć sięgnie po pieniążek - wspomnicie moje słowa :-D ) chciałabym przewieźć małą do nas wykapać, położyć spać. chcemy kogoś zostawić u nas znią, może kogoś ze znajomych, ewentualnie mamy taką ciocię-nianię, którą braliśmy pod uwage jakbym ja wracała do pracy - mogłaby zostac z Isią na noc, albo do póki my nie wrócimy. I wtedy u teściów mogłaby sie zacząć taka typowa biesiada, wtedy % itp. bo na pewno beda chcieli dłużej posiedzieć, powspominać ;-)
 
Na pewno imprezkę urządzimy u siebie, rodzinka najbliższa to i tak całkiem spora, dzieci też będzie troszku, jeszcze dwie psiapsiółki chcę zaprosić z dziećmi więc się nazbiera. Tort pewnie zamówię chyba że któraś z babć się zreflektuje i upiecze, zapytam, sałatkę na pewno też jakąś zrobię :-) Impreza kolorowa z czapeczkami, balonikami, nie przewiduję alkoholu :-) chyba że po położeniu spać Oliwki, gdy towarzystwo się pewnie z dziećmi wykruszy to jakieś winko z mężem i psiapsiółkami otworzymy, ale zobaczymy jak to w ogóle będzie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
to ja mam pytanie: jakie atrakcje przewidujecie? :-)

- kubeczki z pieniążkiem, różańcem, kieliszkiem to chyba już standard :-p

może jakież zabawy dla gości? kurcze żaby zabawnie było a nie jak typowa "posiadówka"
 
Do góry